středa, 25 květen 2016

POPULÁRNÍ

Problém zateplených fasád panelových domů, výskyt plísně na neosluněných stranách, Sanace Brno

Problém zateplených fasád...

Bydlíme v panelovém domě, a s nájemníky jsme se...

Majitelé bytů nejčastěji provádí rekonstrukce kuchyní a koupelen

Majitelé bytů nejčastěji...

Koupelna se společně s kuchyní řadí mezi nejčastěji...

Stěhování prodejny lze zajistit tak, aby bylo rychlé a ne příliš finančně náročné

Stěhování prodejny lze...

Podnikání v pronajatých prostorách je vždy složitější v...

Dokonalé odstranění plísní a ochranný nátěr do vlhkého prostředí existuje!

Dokonalé odstranění plísní...

Dobrý den, dlouhá léta jsme měli na údržbu budovy plaveckého...

Chcete si postavit dům v Praze?

Volné stavební parcely Praha 9

jsou k dispozici za výhodné ceny!

 

katalog

Právě přítomno: 60 hostů a žádný člen

Rekonstrukce jednotlivých místností jsme dělali v rodinném domě postupně

Zveřejněno v Nábytek pondělí, 22 prosinec 2014 11:00

 

Všechny práce v našem rodinném domě jsme dělali od jeho pořízení postupně. Bylo potřeba zrenovovat kuchyň, obývák i koupelnu. Co ale nebylo dodělané do tohoto roku, byla jídelna a dětský pokoj. Pro rekonstrukci dětského pokoje a jídelny jsme se proto rozhodli letos. Představovala jsem si do dětského pokoje nějaké kompletní řešení interiéru – postele, které vydrží a budou se hodit k ostatnímu nábytku, vestavěnou skříň, kam by si děti daly své věci a také nějaké hezké poličky a další funkční nábytek. Přítel byl stejného názoru, dosud dětské pokoj opravdu nebyl hezky vybaven. Kdybychom sehnali dobré truhlářství České Budějovice, byla jsem odhodlána rovnou nechat udělat také stůl a židle do jídelny, kam to také bylo již opravdu třeba. Především jsem s přítelem počítala náš rozpočet a rozhodli jsme se, že pokud bude někdo ochoten kvalitně zpracovat nábytek za rozumnou cenu, pořídíme rovnou nábytek do dětského pokoje i jídelny.

 

Našla jsem truhlářství podle referencí

Na internetu je dobré, že si člověk může z pohodlí domova prohlédnout reference a pokud je firma kvalitní a dobře funguje – anebo naopak – dozvíte se to a lze to vždy zjistit. A tak jsem zadala do vyhledávače frázi „Truhlář České Budějovice“ a netrvalo dlouho a zaujala mne stránka truhlářství České Budějovice, o které jsem již v minulosti slyšela – že je pán ochotný a všichni pracovníci mají dobré školy. Jen jsem se modlila, aby měli řemeslníci čas v době, kdy budu mít dovolenou a aby vše probíhalo hladce a objednávku bylo možné rychle zpracovat. Všechny mé požadavky byly splněny, ba co více, předčeny.

 

Ochota a vstřícnost nás přesvědčily

Ochotný pan majitel se s námi ihned domluvil, zpracoval návrhy a s přítelem dohodl všechny detaily, vše přeměřil a navrhl i skvělou cenu, takže jsme věděli, že můžeme nechat vyrobit také nábytek do jídelny. Truhlář České Budějovice byla perfektní volba, dnes to již vím. Jsem ráda, že jsem někoho tak ochotného a šikovného našla během krátké chvíle a že se nám tato volba opravdu vyplatila. Kompletní řešení interiéru dětského pokoje, které Truhlářství České Budějovice navrhlo, zkrátka nemělo chybu. Je vidět, že páni řemeslníci svou práci dělají již nějaký ten pátek a že přesně vědí, co se kam hodí.

 

Spokojenost nade vše

Zkrátka po dokončení montáže a všech prací na dětském pokoji, který po práci truhlářů vypadal naprosto úchvatně a prostě dokonale, se mohli vrhnout na jídelnu. Oba pokoje, které jsme nechali zařídit, vypadají bezvadně a já jsem naprosto spokojená. Mohu truhlářství České Budějovice doporučit a jsem s kvalitním nábytkem od nich nad míru spokojena. Nyní máme rekonstrukci konečně kompletní a na dlouhá léta budou pokoje zářit novým kvalitním nábytkem.

 

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!