neděle, 25 září 2016

POPULÁRNÍ

Wer gewährleistet Fassadenreinigung, Fenster und Schaufenster putzen in Wien?

Wer gewährleistet Fassadenreinigung,...

Die Firma A SERVIS LIPKA, Höhenarbeiten, Nano-Imprägnierung Wien, Fenster-,...

S ochranou máte rychlé odstraňování graffiti. Výškové čištění fasád Praha 7

S ochranou máte...

Zdravím, ráda bych napsala pár řádků o úklidové...

Gutes Gefühl aus der Reinigungsfirma, Bodenreinigung Wien

Gutes Gefühl aus...

Endlich fand ich im Internet eine Firma, die...

Ozvučení rodinného domu nebo bytové jednotky

Ozvučení rodinného domu...

Rodinný dům určitě patří k velice nápaditým ozvučovacím záležitostem....

Chcete si postavit dům v Praze?

Volné stavební parcely Praha 9

jsou k dispozici za výhodné ceny!

 

katalog

Právě přítomno: 227 hostů a žádný člen

Rekonstrukce jednotlivých místností jsme dělali v rodinném domě postupně

Zveřejněno v Nábytek pondělí, 22 prosinec 2014 11:00

 

Všechny práce v našem rodinném domě jsme dělali od jeho pořízení postupně. Bylo potřeba zrenovovat kuchyň, obývák i koupelnu. Co ale nebylo dodělané do tohoto roku, byla jídelna a dětský pokoj. Pro rekonstrukci dětského pokoje a jídelny jsme se proto rozhodli letos. Představovala jsem si do dětského pokoje nějaké kompletní řešení interiéru – postele, které vydrží a budou se hodit k ostatnímu nábytku, vestavěnou skříň, kam by si děti daly své věci a také nějaké hezké poličky a další funkční nábytek. Přítel byl stejného názoru, dosud dětské pokoj opravdu nebyl hezky vybaven. Kdybychom sehnali dobré truhlářství České Budějovice, byla jsem odhodlána rovnou nechat udělat také stůl a židle do jídelny, kam to také bylo již opravdu třeba. Především jsem s přítelem počítala náš rozpočet a rozhodli jsme se, že pokud bude někdo ochoten kvalitně zpracovat nábytek za rozumnou cenu, pořídíme rovnou nábytek do dětského pokoje i jídelny.

 

Našla jsem truhlářství podle referencí

Na internetu je dobré, že si člověk může z pohodlí domova prohlédnout reference a pokud je firma kvalitní a dobře funguje – anebo naopak – dozvíte se to a lze to vždy zjistit. A tak jsem zadala do vyhledávače frázi „Truhlář České Budějovice“ a netrvalo dlouho a zaujala mne stránka truhlářství České Budějovice, o které jsem již v minulosti slyšela – že je pán ochotný a všichni pracovníci mají dobré školy. Jen jsem se modlila, aby měli řemeslníci čas v době, kdy budu mít dovolenou a aby vše probíhalo hladce a objednávku bylo možné rychle zpracovat. Všechny mé požadavky byly splněny, ba co více, předčeny.

 

Ochota a vstřícnost nás přesvědčily

Ochotný pan majitel se s námi ihned domluvil, zpracoval návrhy a s přítelem dohodl všechny detaily, vše přeměřil a navrhl i skvělou cenu, takže jsme věděli, že můžeme nechat vyrobit také nábytek do jídelny. Truhlář České Budějovice byla perfektní volba, dnes to již vím. Jsem ráda, že jsem někoho tak ochotného a šikovného našla během krátké chvíle a že se nám tato volba opravdu vyplatila. Kompletní řešení interiéru dětského pokoje, které Truhlářství České Budějovice navrhlo, zkrátka nemělo chybu. Je vidět, že páni řemeslníci svou práci dělají již nějaký ten pátek a že přesně vědí, co se kam hodí.

 

Spokojenost nade vše

Zkrátka po dokončení montáže a všech prací na dětském pokoji, který po práci truhlářů vypadal naprosto úchvatně a prostě dokonale, se mohli vrhnout na jídelnu. Oba pokoje, které jsme nechali zařídit, vypadají bezvadně a já jsem naprosto spokojená. Mohu truhlářství České Budějovice doporučit a jsem s kvalitním nábytkem od nich nad míru spokojena. Nyní máme rekonstrukci konečně kompletní a na dlouhá léta budou pokoje zářit novým kvalitním nábytkem.

 

 

  Využíváme fotobanku Inspireli.com


   REALIZACE DŘEVOSTAVBY provozuje K-MEDIA

 

 

 

REALIZACE BYDLENÍMAX STREAMEWITAALLÍKSvítidla opravdu pro každého. • Kvalitní kožené peněženky levně, skladem! • DŘEVOSTAVBY
Kopírování, nebo pořizování screenu textů a obrázků bez písemného svolení, je zakázáno!