Co dělat, když už vaše plochá střecha není v dokonalé kondici?

Ploché střechy se řadí k nejvíce namáhaným druhům střech. Jsou také nejvíce náchylné na opotřebování materiálu a tvorbu drobných závad. Nejčastější závadou jsou samozřejmě trhliny, kterými zatéká. Pokud se problémy nezačnou řešit co nejdříve, budou se zhoršovat a bude jich stále více. Pokud již vaše stará plochá střecha není ve stoprocentní kondici, nebojte se nechat udělat novou izolaci.

 

Nová izolace zajistí další roky bez problémů
Jestli plochou střechu opravujete každý rok a stále se objevují nové a nové trhliny, je to k vzteku. Opravy ploché střechy jsou nákladné nejen časově, ale také finančně. Neopravujte střechu stále dokola a raději investujte do nové izolace. Moderní izolační materiály mají mnohem větší odolnost. Dokáží vám zaručit dlouhé roky bez starostí o stav vaší střechy bez oprava dodatečných nákladů. Ušetřené prostředky můžete využít na jinou část domu. Předpokladem pro kvalitní izolaci ploché střechy je využití kvalitních izolačních materiálů společně s odbornou aplikací. Spojení těchto dvou podmínek nabízí společnost Hizol s.r.o.

 

hydroizolace ploché střechy

 

Jak a s čím pracuje Hizol s.r.o.?  
Společnost Hizol je jednou z nejspolehlivějších společností na hydroizolace plochých střech na našem trhu. Její kvality dokládá skvělý izolační materiál, který je aplikován týmem zkušených pracovníků. Jako hydroizolační materiál využívá společnost Hizol s.r.o. folie ALKORPLAN. Jedná se o hydroizolační válcovanou a následně laminovanou fólie, která je vyrobená na bázi měkčeného PVC. Její hlavní přednosti spočívají ve vysoké voděodolnost, rozměrové stálosti (i v případě velkých výkyvů počasí), dobré svařitelnosti a folie má také vynikající difúzní vlastnosti. Výhodou je také její možnost využití v prostorech se zvýšeným rizikem požáru.

 

Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz