Jak se účinně zbavit vlhkosti ve sklepě?

Vlhkost ve sklepě je nepřítelem mnoha rodinných domů. Do sklepů se vlhkost natáhne velmi rychle, ale zbavit se jí je už velice obtížné. Nebo alespoň tomu tak bývalo. Nyní může být odstranění vlhkosti ze sklepů jednoduché. To vše díky řešení, se kterým přichází na trh společnost TAURIS plus, s.r.o. Jedná se o systém, který si s vlhkostí ve sklepě dokáže snadno poradit.
  
Vlhký vzduch jde ven a čerstvý zase dovnitř
Tento unikátní systém odstranění vlhkosti ze sklepů je založen na přirozeném způsobu snížení vlhkosti v místnosti. vlhký vzduch je odváděn ze sklepa a je nahrazen čerstvým vzduchem zvenčí, který obsahuje mnohem méně vlhkosti. Vzduch je odváděn z místa nejvyšší koncentrace vlhkosti. Takto dochází k postupnému snižování vlhkosti ve sklepě až pod hranici 70%, která není nebezpečná pro vlhnutí zdiva. Navíc jsou průměrné měsíční náklady pro místnost s plochou 30m2 přibližně pouhých 10Kč. Jedná se o systém odstranění vlhkosti, který je také velmi tichý. Realizace je ale vždy individuální, podle potřeb daných sklepních prostor. Princip a výhody ovšem zůstávají stejné.
  
Výhody pro ty, kteří potřebují pomoci
Mnohé problémy s vlhnutím sklepů nastává například v zatopených domech. Zdivo, které bylo přímo nasáklé vodou se jen velmi těžko vysouší. V těchto případech má systém TAURIS plus, s.r.o. velmi dobré výsledky. Navíc je pro objekty, které byly zatopeny (nyní nebo i dříve), připravila společnost slevu 30% na realizaci tohoto systému. Stejná sleva platí i pro důchodce a osoby ZTP. Navíc je ke každému systému záruka po dobu dvou a více let od realizace.
  
Kompletní informace najdete na stránkách www.vysouseni-vlhkost-cz