Řešení pro rovné i šikmé střechy přináší CETRIS

Střecha je základ každé budovy, a ať už v zimě či přes léto, je na ni vyvíjen obrovský tlak v podobě vysokých či nízkých teplot, nánosů sněhu či velkého množství vody. Kvalitní řešení pro všechny střechy přináší CETRIS®.

 

 

 

Cementotřísková deska – šikmé i ploché střechy
Cementotřískovou desku CETRIS® je možno použít v konstrukcích šikmých i plochých střech, kdy je deska vždy jako záklop konstrukce a zároveň jako nosič konstrukce střešní krytiny. Při výběru tloušťky cementotřískové desky je potřeba počítat s určitými faktory, jako je například váha střešní krytiny, váha sněhu dle sněhových oblastí, s montážním zatížením či s požární odolností.

www.cetris.czwww.cetris.cz/

Čtyři typy desek CETRIS® pro střešní systémy
Podle určitých faktorů, které jste získali, můžete následně vybírat mezi čtyřmi typy cementotřískových desek CETRIS®. Jedná se o desky CETRIS® BASIC, CETRIS®PD, CETRIS® PDB a CETRIS®PLUS.

CETRIS® BASIC a CETRIS®PD
CETRIS® BASIC je cementotřísková deska s hladkým přírodním cementově šedým povrchem. Standardně se vyrábí v tloušťkách od 8 do 32 40 mm, v intervalu 2 mm. Cementotřískové desky CETRIS®PD jsou navíc opatřeny ještě perem a drážkou s hladkým povrchem. Standardně je lze zakoupit v tloušťkách od 16 do 28 mm, formát 1250×625 mm včetně pera.

CETRIS® PDB a CETRIS® PLUS
CETRIS® PDB je pro změnu broušená cementotřísková deska, která je taktéž opatřena perem a drážkou s hladkým povrchem a je dodávána v tloušťkách od 16 do 28 mm. Jako poslední typ je pak deska CETRIS®PLUS, která je navíc od všech desek opatřená základním nátěrem a její tloušťka se pohybuje od 8 do 34 40 mm.

Pokud si nevíte rady, či chcete více informací, navštivte www.cetris.cz.