Ani židle z masivu nemají stejnou odolnost

 

Když se řekne pojem jídelní židle z masivu, představíme si samozřejmě odolný a pevný výrobek. Bohužel to tak ve všech případech není. Velmi záleží na druhu dřeva. Měkké druhy dřevin (smrk, borovice) takovou odolnost rozhodně nemají. Proto raději volte tvrdší dřeviny, které mají mnohem vyšší pevnost, odolnost a také hezčí vzhled. Vynikajících vlastností dosahují židle vyrobené z bukového dřeva.
 

Záleží také na zpracování dřeva a na kvalitě výroby

Bohužel ani jídelní židle buk nemusí znamenat kvalitu a odolnost. Velmi také záleží na kvalitě opracování dřeva, na technologii výroby židle a na povrchové úpravě celé židle. Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou kvalitu jídelních židlí. Mnoho výrobců se při výrobě židle z masivu soustředí spíše na kvantitu a kvalita je na vedlejší koleji. Tento fakt se nemusí projevit na první pohled, ale už po pár týdnech využívání židle se ukáže. Židle se může začít hýbat, vrzat nebo dokonce praskat. Pokud chcete do své domácnosti, kavárny nebo restaurace opravdu kvalitní židle z bukového dřeva, můžete se spolehnout na židle Strakoš.

 

Strakoš nabízí židle z masivu buk mnoha druhů a všechny v prvotřídní kvalitě

Jídelní židle STRAKOŠ jsou vyrobeny pouze z prvotřídního bukového dřeva, které je pečlivě zpracované moderními technologiemi. Povrchovou úpravu dřeva tvoří lak v barevné úpravě podle přání zákazníka. V nabídce najdete židle jídelní, barové a také takzvaná křesílka která jsou oblíbené v kavárnách a zasedacích místnostech. Tvary a rozměry židlí jsou velmi různorodé. Do každé místnosti se totiž hodí jiný druh židle, a proto je třeba mít opravdu velkou nabídku. To židle STRAKOŠ dokonale splňují.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.strakos.eu