Deskové radiátory? Velmi rozšířené v domácnostech

Deskové radiátory jsou velmi rozšířené a oblíbené hlavně v domácnostech a to díky jejich úspornému prostorovému řešení a designu. Velmi přívětivé technické parametry deskových radiátorů také umožňují jejich velmi široké využití. Velmi rychlé ohřátí zajišťuje přirozená cirkulace vody a vzduch, který se při proudění mezi ohřátým povrchem a konvektory ohřívá, poté vyplňuje celou místnost. Lze tedy říci, že vytopení místnosti pomocí deskových radiátorů je poměrně rychlé.

 

 


Nechcete vodu? Pak zvolte elektrická topná tělesa
Elektrická topná tělesa jsou nejčastěji používána v koupelnách na rychlé a efektivní sušení ručníků a osušek. Elektrické topné těleso je nejčastěji sestaveno z jedné nebo i více trubkovitých tyčí, které jsou od sebe pravidelně vzdálené, z několika připojovacích prvků pro elektrické zapojení a hlavic, nebo přírub pro mechanické upevnění. Topné tyče mají většinou kruhový průřez.

 

 


Největší výběr všemožných druhů topení? Topeni-koupelny.cz
Jak již napovídá název firmy Topení- koupelny, naleznete v jejím internetovém obchodě velmi široký výběr sortimentu všemožných topných těles. Mezi takovou docela novinku patří radiátory z litinových článků, které jsou z větší části neokoukaným doplňkem do každého bytu a hlavně Vám v zimním období přinesou mnoho tepla.

 Proč zrovna Topeni-koupelny.cz?
Tato společnost je držitelem certifikátu od firmy Quality Austria, členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a také má status ověřeno zákazníky.

 

Pro zobrazení celého sortimentu neváhejte navštívit oficiální internetové stránky www.topeni-koupelny.cz.