Bourací kladiva DWT – prvotřídní kvalita pro domácí kutily

Kvalitní nářadí je základem všeho. Bez něj prostě a jednoduše kvalitní práci neodvedete, ani pokud byste se rozkrájeli. Špičkové nářadí přináší společnost DWT, vyberte si z jejich široké nabídky. Nabízí vše pro domácí kutily.

 

 
  

Kvalita zaručena
Nářadí společnosti DWT mají hned několik významných plus – všechny druhy nářadí se vyznačují moderním designem, výbornou kvalitou, které doplňují i skvělé ceny. Veškeré nářadí DWT získalo také certifikát shody s evropskými normami při náročných zkouškách přímo v Německu. Na veškeré druhy nářadí také společnost nabízí mimořádnou záruční dobu 4 roky.

www.domacitechnika.cz

Bourací kladiva s bonusem
V nabídce DWT naleznete například i velmi výkonná bourací kladiva, která jsou nyní k dostání za velmi atraktivní cenu a dostanete k nim i zajímavý bonus zdarma. Akční nabídka se vztahuje například na Bourací kladivo DWT BH-950 VS BMC. Toto bourací kladivo má velmi pevnou konstrukci, díky které má maximální výkon. Snadnou práci s ním umožňuje měkké držadlo. Bourací kladivo DWT BH-950 VS BMC má výkon 950W a dosahuje počet úderů: 750 – 4000/min. Můžete s ním provádět sekání, vrtání i dlabání. Vše zvládne s maximálním výkonem. Tomuto kladivu dostanete jako bonus zdarma Sekáč SDSplus JOBI. V nabídce je i ještě výkonnější bourací kladivo Bourací kladivo DWT BH-1500 BMC s výkonem 1500 W a řada dalších. Záleží pouze na vašich požadavcích.

Bourací kladiva i další druhy špičkového nářadí pro kutili najdete ve specializovaném internetovém obchodě

www.domacitechnika.cz.