Praha 5 a 8 – lokality, které plní sny o dokonalém bydlení!

Pokud hledáte bydlení v Praze, máte na výběr ze stovky možností. Pravda ale je, že některé lokality mohou nabídnout mnohem více než ostatní. Do této skupiny patří především Praha 5 a 8 – jsou to místa s dostatkem zeleně, bohatými možnostmi kulturního i sportovního vyžití, kompletní občanskou vybaveností a hlavně místa, na kterých vznikly jedinečné developerské projekty. Právě ty vám v tomto článku představíme a ukážeme vám, že rozhodně stojí za to!

 

Malebná Praha 5 a řada možností i pro vás

Praha 5 patří mezi nejpopulárnější lokality k bydlení už řadu let. Právě proto zde vlastně neustále vznikají nové a stále dokonalejší nové byty Praha 5. Svým provedením nad ostatními vyniká Rezidence Anděl. Jedná se o projekt, v rámci kterého vznikly dvě moderní budovy, které nabízí celkem 43 bytů. V nabídce jsou byty o dispozicích 2+kk až po prostorné 5+kk, které jsou ideální pro mladé páry i rodiny s dětmi. Byty jsou velmi prostorné a mají moderně řešené interiérové uspořádání. Další lahůdkou je projekt Sacre Coeur 2, v rámci kterého je možné koupit luxusní byty. Jejich předností je nápadité a přitom vysoce praktické členění vnitřních prostor i rozlehlé terasy. Právě tyto byty plní i ty nejodvážnější sny o moderním stylu bydlení!

 

Praha 8 – pokud chcete to nej!

Praha 8 je sice malou městskou částí, ale jen co se týče rozlohy. Svým obyvatelům nabízí vše, co ke spokojenému životu potřebují – nádhernou přírodu, obchody, lékaře, školy atd. Mezi nejkrásnější a současně i cenově dostupné byty Praha 8 patří ty, které jsou k mání v rámci developerských projektů Na Rokytce a Nové Chabry. Oba projekty mohou nabídnout malé i velké byty s dokonalým dispozičním řešením, ve kterých se bude spokojeně žít rodinám i jednotlivcům.

Rada – pokud chcete v Praze najít své místo k životu, dlouho se nerozmýšlejte. Ty nejlepší byty vždy rychle mizí!