Doporučujeme: Řada manažerského nábytku Maya Due

Produktová řada Maya Due představuje nejnovější kolekci nábytku do kanceláří vedoucích pracovníků a manažerů. Stoly z této sestavy působí v porovnání s nábytkem pro operativu masivně a elegantně. Na vlastní kanceláři si dejte záležet a vybavte ji stylovým nábytkem dle Vašeho vkusu. Pěkná a kvalitně řešená kancelář bude tím pravým místem, kde se Vám bude nejlépe pracovat.

 

Nechte dominovat stůl

Nábytek do pracoven manažerů a vedoucích pracovníků má po konstrukční i vizuální stránce své specifické prvky. Například v případě produktové sestavy Maya Due lze najít viditelný posun v použitých materiálech a v designu. Stoly jsou tvarované s důrazem na vysoký komfort jejich uživatelů. Díky oblým tvarům a rohovým variantám stolů se může zvětšit plocha pracovní desky až o polovinu.

 

V přírodních barvách

Nová manažerská řada nábytku Maya Due je dodávána ve dvou hlavních barevných provedeních. Designové řešení nabízí trendové barvy dřevin Ořech (světlejší) a Ebony (tmavší). Současnému pojetí kancelářského vybavení sluší výrazné žíhání přírodního materiálu. Dřevěný design manažerského stolu se hodí do ryze moderních interiérů i do pracovních prostor, kde se jinak s dekorem dřeva nijak jinak nepracuje. Do kanceláří vysoce postavených a vedoucích pracovníků se hodí vytříbené a výrazné nábytkové solitéry.

 

Dvojí výrobní řešení

Stoly z produktové řady Maya Due nabízí společnost TOP OFFICE ve variabilním materiálovém provedení. Pracovní plochu může podpírat kovové nebo dřevěné podnoží, jehož barva koresponduje s vybraným designem. Upřednostňujete-li raději jednotu materiálů i barev, bude dřevěná varianta manažerského stolu to pravé do Vaší kanceláře. Pracovní desku o síle 35 mm je navíc možno osadit sklem o síle 10 mm. Dle zvolené barvy dřevěné stolové desky se dá sklo sladit v odstínech zelená nebo crema.