Venkovní svítidla ozvláštní váš dům i zahradu

Hledáte způsob, jak udělat zajímavý váš dům či zahradu? Sháníte praktické osvětlení na zahradu? Zkuste navštívit Luxx.cz, určitě si vyberete.

 

 

 
 

 

Venkovní svítidla se vyplatí
Investovat do venkovních svítidel se jednoznačně vyplatí. Jistě znáte situaci, kdy ve tmě u vchodových dveří nemůžete najít klíče, světlo z mobilního telefonu je slabé a vás to stojí jen zbytečné rozčilování. Nebo naopak máte krásnou zahradu a chcete se jí kochat i v noci? Není nic jednoduššího, než si pořídit venkovní svítidla. Široký výběr naleznete na Luxx.cz.

www.luxx.cz

Svítidla nástěnná i klasická
Na Luxx.cz máte z čeho vybírat. Obchod nabízí v první řadě nástěnná venkovní svítidla. Vybírat můžete z rozličných tvarů a materiálů. Venkovní svítidla nejčastěji kombinují materiály jako je kov a plast. Naleznete zde i velmi atraktivní venkovní svítidla, která se podobají romantickým lucernám. Pokud hledáte osvětlení na zahradu nebo podél chodníků, vyberete si zaručeně také. Čekají tu na vás venkovní svítidla rozličných tvarů. Na Luxx.cz seženete i svítidla k osvětlení schodů. Vybírat také můžete z nabídky solárních a senzorických venkovních svítidel.

Nakupujte se slevou
Venkovní svítidla můžete pořídit již od 800Kč. Pozor, pokud nakoupíte zboží v minimální ceně 999,- Kč bez DPH do 31.8.2011, dostanete slevu 5%! Platit můžete v hotovosti, bankovním převodem nebo prostřednictvím T-mobile GSM Banking. Internetový obchod Luxx.cz čeká na vaši návštěvu!

www.luxx.cz