Dopřejte plochým střechám kvalitní ochranu

Na klasických zkosených střechách plní ochranu před deštěm, sluncem ostatními povětrnostními vlivy střešní krytina. Na plochých střechách by střešní krytina neměla žádný význam. Na plochých a šikmých střechách je hlavním a jediným prvkem ochrany hydroizolace. Proto musí být jejímu výběru věnována velká pozornost.

 

Bez kvalitního materiálu to prostě nejde
Na našem trhu je v současnosti hodně firem, které se zabývají hydroizolací plochých střech. Některé firmy bohužel využívají méně kvalitní materiály. Při využívání méně kvalitních materiálů je vysoká pravděpodobnost rychlého poškození hydroizolační vrstvy a také nemusí plnit všechny funkce, které by plnit měla. V oblasti hydroizolací plochých a šikmých střech je velmi kvalitní materiál od společnosti ALKORPLAN. Tyto folie se vyznačují velkou odolností proti povětrnostním vlivům i proti poškození. Dokonale odolávají přímým teplotám v rozmezí od -30°C až do +80°C. Některé druhy jsou také protipožární. Jestli chcete být s hydroizolací střechy spokojeni, obraťte se na firmu, která pracuje s fóliemi ALKORPLAN.

 

střecha

 

Spolehněte se na Hizol
Společnost Hizol s.r.o. patří k firmám, které pro svou práci využívají právě folie značky ALKORPLAN. S těmito fóliemi mají již značné zkušenosti, což dokazuje také velké množství realizovaných projektů. Snahou firmy je provádět veškeré práce tak, aby byly dokonalé ve všech ohledech. Firma si je vědoma faktu, že pouze kvalitně odvedená práce a kvalitní materiál může znamenat spokojenost zákazníků. Na kvalitní práci má firma Hizol s.r.o. partu profesionálních dělníků. Díky spojení s vysoce kvalitními fóliemi ALKORPLAN bude hydroizolace každé střechy opravdu dokonalá.

 

Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz