Zábradlí z hliníku na vaše schody

 

Pokud hledáte elegantní a především levné řešení zajištění bezpečnosti při chůzi na vašich schodech, tak svou pozornost zaměřte na hliníkové zábradlí, které si vás ihned získá. Kvalitní produkty a široký výběr naleznete u moderní společnosti alzabradli.

 

Proč hliníkové zábradlí
Zábradlí z hliníku je aktuálně považováno za nejchytřejší řešení, které se v oboru stavebnictví nachází. Hlavní výhodou je pořizovací cena a velice snadná montáž, kterou naprosté pohodě zvládají i samotní zákazníci. Ke každému modelu přikládáme i video návod na samo montáž. Díky této skutečnosti ušetříte nemalé peníze za řemeslnickou práci. Hliníkové zábradlí se neohmatá a je odolné vůči erozi. Dokonce se ani nešpiní, kapky vody na něm nezanechávají žádné stopy. Jde o bezúdržbové zábradlí, které nevyžaduje více, než pouhou instalaci. Dováží se v jednotlivých kusech, proto si jej můžete i sami dovézt.

 

zábradlízábradlí

 

Hliníkové zábradlí na schody
Pokud máte vyhotovené schody a hledáte vhodné zábradlí s kotvením do země nebo do zdiva, tak se zaměřte na model B3. Pouhých 2700 Kč a můžete mít jeden běžný metr tohoto elegantního prvku doma. Ke každému zábradlí je individuální video instruktáž. Hliník je velmi tvárný materiál, proto se nebojte požádat o atypické monumenty. Vše je o domluvě. Vydejte se po stopách chytrého řešení i u vás doma.

   

 

Pokud hledáte více informací, navštivte internetové stránky alzabradli.cz