Mimořádné dveře, které nemá ani váš soused!

Hliníkové dveře zachovávají nádech neforemné těžké obludy, která svůj materiál dává na odiv už na první setkání. Je nejvyšší čas svézt se na vlně současných trendů, mířících k nám převážně z Německa a Rakouska, a dopřát svému domovu odolný hliník v opravdu skvělých variacích.

Hliníkové dveře jsou mimořádně odolné, vydrží ve skvělém stavu celá desetiletí, mohou se pochlubit perfektními izolačními vlastnostmi, a navíc svým majitelům dovolí popustit uzdu vašemu podmanivému fantazírování – takové jsou ve spolupráci s firmou Perito hliníkové vchodové dveře společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

 

Pro skutečné milovníky pestrého výběru

Jde o ideální volbu pro každého, kdo pro svůj domov hledá tu nejvyšší kvalitu, doprovázenou ruku v ruce nápaditým zpracováním a nadstandardní variabilitou celkového provedení. A právě v tom jsou značkové hliníkové dveře, propojující tradici a zkušenosti obou výše zmíněných společností, tak výjimečné.

Víc jak 50 jedinečných modelů v modelové řadě ALU DESING, doplněných téměř neomezenými kombinacemi materiálů použitých na výplně a dostupných barev, dokonale doladí každou novostavbu i starší rodinný dům. Tradiční designy, ale i ojedinělé extravagantní styl přímo z pera uznávaného a několikrát oceněného významného českého designéra MgA. Petra Novague.

Hledáte ideální propojení nekompromisní kvality a moderního vzhledu za co nejdostupnější cenu? Pak rozhodně vsaďte na minimalistky laděnou modelovou řadu ALU SMART. Ani tady nebudete ochuzeni o pestrou a zároveň barevnou paletu možných provedení, ani o nápadité povrchové úpravy od klasického práškového lakování, přes kašírování dekorativní fólií až po zajímavý Decoral.

 

První dojem zajistíte takto

A pokud vám skutečně záleží na dokonalém sladění vstupních dveří a oken na fasádě, pak bude právě objednávka u společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. pro vás tou nejlepší volbou. O vstup do rodinného domu se pak postará právě přední dodavatel hliníkových dveří a výplní – firma Perito, a o bezpečnost a funkčnost designových oken pak například němečtí specialisté na mimořádně odolné okenní profily značky VEKA A.G. Informujte se o všech současných možnostech dokonalé barevné i designové spolupráce oken a dveří na webových stránkách BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.!