Zateplete strop a ušetřete! Jde to snadno!

Že teplo stoupá vzhůru je dokázaný fakt. A právě díky tomu jsou střechy místem, kudy letí nejvíce peněz do oblak. Stropem totiž může unikat až polovina veškerého tepla. Každý majitel domu by určitě rád znal způsob, jak ušetřit až 30% nákladů za topení. Víme, jak na to…

 

Dutiny jsou příliš drahé

Příčinou teplených ztrát bývá hlavně provedení stropů, což je problém hlavně u starších domů, jejichž stropovou konstrukci tvoří trámy, které jsou vzdálené přibližně jeden metr od sebe a jejich výška se pohybuje mezi 20 až 25 cm. Trámy jsou podbité spodním prkenným záklopem s rákosem a omítkou. Na trámech je položen vrchní prkenný záklop překrytý pochozí vrstvou, případně zasypán vrstvou škváry. Ta je podkladem pod betonovou mazaninu nebo pod pálené tvárnice. Obě varianty mají jedno společné a sice to, že je zde prázdný meziprostor mezi jednotlivými trámy. Právě tímto místem proudí teplo pryč…

 

Jednoduché s snadné řešení může pomoci i vám

Pro vyřešení tohoto problému je tu tepelná izolace MAGMARELAX ROCK®. Je ideálním řešením, protože se bez problému dostane i do obtížně přístupných míst a tím vám ušetří až 30% nákladů za topení. Izolace MAGMARELAX ROCK® je vyrobena speciálně pro aplikaci do trámových stropů shora, úzkých nebo nepřístupných míst šikmých střech a plochých střech pod vazníky, dělících příček, sendvičových stěn a hodí se i jako výplň jiných dutých prostorů.

 

 

Má řadu výborných vlastností

Izolace MAGMARELAX ROCK® vyniká také vysokou odolností proti ohni. Odolá i vysokým teplotám i při rozvinutém požáru – strop nemovitosti zateplený touto izolací prohoří až za velmi dlouhou dobu. Mezi další vlastnosti patří odolnost proti vlhkosti a paropropustnos a dokonale tlumení hluku. Tepelná izolace MAGMARELAX ROCK® tlumí vnější zvuk a v určitých případech i vnitřní hluk směrem ven.

 

Postačí jen natažená hadice
Izolace MAGMARELAX ROCK® se aplikuje foukáním přímo do dutiny stropu, nebo na volnou plochu. V případě, že se izolace střechy provádí do dutiny, není nutné vyklízet půdu a díky tomu samotná realizace trvá jen několik hodin. Skvělé také je, že při aplikaci nevzniká odpad ani zbytky izolace. Otvory pro izolování dutin jsou relativně malé o šířce 30 až 40 cm. Izolace se fouká obvykle do výšky 15 až 30 cm a lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m.

 

Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dnů samotnou realizaci. Šetřit tak začnete téměř okamžitě!

 

Využijte akční nabídky a získejte 25% slevu na jedinečnou foukanou minerální izolaci MAGMARELAX ROCK®. Více na www.magmarelax.cz nebo na telefonu 800 100 533.