Dovolená s vůní dřeva. Ubytujte se v blízkosti lesa!

Lesní šum obepíná překrásné hřebeny horských oblastí. Na krátké okamžiky zpovzdálí vystupuje romantický zvuk tekoucí vody, který překrývají nečekané výjevy zdejší fauny. Pokud toužíte po opravdu klidné dovolené, kde alespoň na malou chvíli zapomenete na všední starosti běžného života, nechte se inspirovat nedalekými tuzemskými lokalitami s nejčistší přírodou.

 

Horská oblast Kvilda

Představme si známou šumavskou obec ležící na Hamerském potoce. Návštěvníkům se po příjezdu rozprostře nádherný výhled na typické roubené domky poseté po celé délce zdejších stráních.

Zimní sezóna nabízí udržované moderní lyžařské trasy a teplému období naopak kralují pěší turistika a rodinné výlety na kolech. Hotely na Horské Kvildě jsou mimořádně žádané, proto využijte této skvělé příležitosti a zamluvte si jeden z doposud neobsazených termínů ve vybrané ubikaci.

 

Zavítejte do Čeladné

Čeladná je hrdou součástí Moravskoslezského kraje. Nachází se nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm a stává se nejlepším výchozím bodem s dobrou dostupností na hřebeny beskydských hor, Pustevnu nebo Praděd. Půvabná lokalita s osobitým vzhledem předkládá pestrou paletu možností, jak svou dovolenou strávit bez jediného náznaku uspěchanosti současné civilizace. Ubytování v Čeladné je splněným snem v pohádkovém kraji. Vypravte se za poznáním i vy a posbírejte v tomto roce nové zážitky v okruhu svých přátel a blízkých.

 

Garancí spokojenosti je Harrachov

Harrachov patří mezi nejvyhledávanější lyžařské a turistické destinace v naší vlasti. Město bylo postaveno v těsné blízkosti hraničního pásma s Polskem a nabízí skvělé možnosti a zážitky po celý rok. Ať už se rozhodnete pro zimní lyžování v moderních areálech nebo se naopak zaměříte na pěší turistiku, vždy si odnesete nezapomenutelné zážitky plné radosti a spokojenosti. Pobyty v Harrachově jsou jistotou příjemně strávené dovolené, zamluvte si volný termín v jednom z mnoha hotelů..