Jaký mistr, takový zaměstnanec

Služby servisního mytí výloh využívá naše firma u společnosti A SERVIS již několik let. Na výlohy máme stálého myče, který provádí v našich obchodech servisní mytí výloh Brno s individuálním přístupem. Již několikrát nám velmi ochotně vyhověl i při akcích, kdy ho kontaktujeme a vždy nám přijede výlohy umýt i mino plánované servisní mytí a vždy k úplné naši spokojenosti.

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme již několikrát využili i na mytí oken na naší firmě, kde máme kanceláře. Tudíž se jedná o velké skleněné tabule. Vždy ve smluvený termín  přijel vícečlenný tým myčů a okna, skleněné přepážky a dveře umyli pečlivě a v krátkém časovém limitu aniž by nějak rušily naše pracovníky v kancelářích. Na schodišti naší firmy, máme prosklené stěny, na kterých máme aplikovanou nanoimpregnaci GLS. Tato impregnace zabraňuje většímu znečištění a není třeba tak často skleněné plochy umývat.

U této firmy se mi líbí jejich organizace, tým pracovníků, který k nám jezdí, má šikovného mistra a ten logisticky řídí celý průběh akce a tak vše probíhá plynule a bez zbytečných průtahů. Každá zakázka je vždy ukončena podepsáním předávacího protokolu, ve kterém jejich pracovníci stvrzují, že dílo nevykazuje žádné škody či nedodělky a celková práce jejich firmy byla provedena v dohodnuté kvalitě a oboustranné spokojenosti.

Jsem přesvědčen, že tato služba je k maximální spokojenosti pro firmy jak malé tak i velké. Firmu pro jejich pečlivou a spolehlivou práci všem doporučuji. Také jsem zjistila, že čistí zrovna tak pečlivě i koberce. Tak to zase příště. Dana Přihodová

 

 

 

Firma nám šetří peníze i bez leštidel!

Moje zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. je zcela jiná, než s jinými úklidovými společnostmi. Dříve jsem naší budově kancelářských prostor měl firmu, která myla výlohové okna v cyklech jednou za 14 dní, pořád se strašně znečišťovala, což je velmi pravděpodobné, když se nacházíte v centru města. Hodně se tu práší, od tramvají i od aut, které projíždí okolo naší budovy. Náklady na mytí oken mi proto přišly zbytečně vysoké, tak jsem si zkusil vyhledat jinou firmu, která zajišťuje mytí oken.

 

 

Nalezl jsem přímo brněnskou firmu a kontaktoval je. Domluvil jsem si schůzku, že přijedou zaměřit rozlohu našich oken a poradí mi, jaké cykly si v tomto prašném prostředí nastavit. Takže vše dopadlo tak, že jsem si objednal jejich služby a s předešlou firmou rozvázal pracovní spolupráci, protože mi zaručili, že není potřeba v tak častých cyklech umývat okna.

 

Po měsíci přijeli v daný termín, který jsme si při schůzce stanovili a začali s mytím oken, do toho si samozřejmě dovezli i svoji vysokozdvižnou techniku. Veškerá okna bezpečně umyli, a to bez leštidel. Zajímavé a nikdy jsem to neviděl. Bylo mi vysvětleno, že pokud použijí pouze suchou bavlněnou plenu, tak zůstanou okna déle čistá a nebude se na ně navazovat tak rychle prach poletující ve vzduchu. Přesně to jsem potřeboval! Rád pochválím, když je co. Jiří David