Efektivní izolace podkroví je nezbytný základ

Pokud jste majitelem nemovitosti, potom jistě víte, že mnoho tepla uniká z objektu právě střešními prostory – tedy podkrovím. Abyste zamezili velkým tepelným ztrátám je nutné podkroví efektivně izolovat. Pokud se chcete vyhnout složitým pracím, potom vsaďte na izolaci v podobě stříkané pěny. Přináší totiž mnoho zajímavých výhod.
Izolace podkroví za pár hodin

Izolace podkroví je často spojována se zdlouhavými pracemi. V mnoha případech je nutné střechu rozebrat, instalovat izolaci a poté vše opět postavit. Nemusí to ale tak být, a to právě díky revoluční chytré izolační pěně budete mít hotova za pár hodin.

SEALECTION® 500 je správná volba

Pro efektivní izolaci podkroví je ideální chytrá izolační pěna SEALECTION® 500, která přináší hned několik zajímavých výhod. První a nejdůležitější z nich je výrazná energetická úspora. Izolační pěna totiž dokonale přilne k povrchu, takže zabrání proudění vzduchu, zamezí ztrátě tepla a udrží pohodlnou a stálou teplotu. Zároveň však izolační pěna propouští páry a zabraňuje tak kondenzaci uvnitř izolace a vzniku plísní či jiných neduhů oproti například minerální vatě. Další pozitivní zprávou je, že díky izolaci podkroví chytrou pěnou nedochází ani k většímu omezení prostoru. Izolace si téměř nevšimnete, protože všechna dokonale přilne ke stěnám a střeše. SEALECTION® 500 také efektivně snižuje hlučnost a co víc, je absolutně zdravotně nezávadná. Zdraví naopak pomáhá, protože snižuje prašnost, znečištění a eliminuje bakterie v objektech. SEALECTION® 500 zajistí, že vzduch v objektech je dokonce zdravější než vzduch venku.

Chytrou izolační pěnu SEALECTION® 500 lze použít i na izolaci dalších míst ve vašem domě.

Kompletní informace najdete na www.izolace-podkrovi.cz a také na www.chytrapena.cz