Venkovní rolety vám můžou pomoci ušetřit energie…jak na to?

Podzim už se ukázal v plné síle, co nevidět tu bude zima a topná sezóna vypukne na plno. Současně s tím se také objeví ostré sluneční paprsky, před kterými budeme chtít ochránit interiér. Pokud hledáte řešení, jak na spotřebě energií ušetřit a současně máte problém s nedostatečným stíněním – máme pro vás tip – oboje totiž můžete vyřešit najednou! Úsporu energie a současně i efektivní stín mohou zaručit vhodně zvolené venkovní rolety…
  

Úniku tepla zabrání efektivně!
venkovní roletyVenkovní rolety dokáží efektivně zabránit úniku tepla z vnitřních prostor – při spuštěných roletách je dokonce únik tepla u staré zástavby nižší až o 40%. U nízkoenergetických domů dokáží snížit únik tepla až o 25%. Kvalitní rolety tak významně přispívají k úspoře vašich výdajů za vytápění.

Příjemný stín i za ostrého slunečního svitu
Venkovní rolety slouží především jako účinná ochrana před slunečními paprsky. Spolehlivě zabrání jejich vniku do interiéru v létě ale i v zimě. Díky venkovním roletám můžete doma mít krásný chládek i za bílého dne – stačí je pouze stáhnout.

Nabízí mnohem více
Venkovní rolety mají ale i celou řadu dalších výhod. Působí také jako zvuková izolace, chrání okna před nepříznivými projevy počasí jako je krupobití a dokonce fungují jako ochrana proti vloupání. Při jejich výběru je ovšem nutné dbát na kvalitu a nechat si venkovní rolety instalovat od skutečných profesionálů.

Najdete je ve společnosti ALUROL spol. s r.o. na www.alurol.com