Sháníte okna nebo dveře? Vsaďte na ty od Truhlářství Nenadál!

Kvalitní okna a dveře jsou základem spokojeného bydlení, proto jsou v současné době právě na tyto prvky kladeny vysoké nároky. Pokud zrovna uvažujte o jejich nákupu, měla by vás zajímat nabídka společnosti Truhlářství Nenadál. Nabízí totiž vysokou kvalitu za rozumnou cenu…

 
  

 

Eurookna v precizním provedení
Truhlářství Nenadál je firma s bohatou historií a v současné době nabízí skutečně prvotřídní zboží, ve kterém se snoubí stará poctivá práce truhlářských mistrů s moderními technologiemi. Truhlářství Nenadál proto může nabídnou například vysoce kvalitní eurookna. Ty vyrábí výhradně z prvotřídních dřevin smrk, meranti, dub nebo borovice. Eurookna nabízí v dvojím provedení IV68 a IV78 soft line. Právě tyto modely eurooken se totiž vyznačují vysokou odolností, funkčností a v neposlední řadě i atraktivním designem.

dveředveře

Bezpečnostní vchodové i interiérové dveře
Kromě eurooken nabízí Truhlářství Nenadál i vysoce kvalitní dveře. Umí vyrobit interiérové i vchodové dveře v mnoha variantách. Výhodou vchodových dveří je to, že je do nich instalována řada bezpečnostních prvků jako jsou tříbodové zámky a různé trny proti vysazení. V Truhlářství Nenadál umí vyrobit i speciální protipožární dveře a uzávěry s odolností EI/EW 15-45 DP3. 

Nabídka je mnohem širší
V Truhlářství Nenadál umí samozřejmě mnohem více. Objednat si u nich můžete i dřevěný nábytek, kuchyně, schody, pergoly nebo altány.

Kompletní nabídku najdete na http://nenadal.cz