Bazény a sauny k vašemu domu

Bazény

Léto frčí, takže je ideální čas pořídit se nějaký ten bazén na svou zahradu. Na tuzemském trhu jsou k dispozici různé druhy bazénů. Stačí, když se podíváme na internet, kde zjistíme, že mnohé internetové e-shopy nabízejí nafukovací bazény, zapuštěné bazény, nerezové bazény nebo sklolaminátové bazény.

 

Nad tím vším však přece jenom vévodí nadzemní bazény, které jsou v současné době zřejmě nejpopulárnější. Nadzemní bazény jsou totiž cenově velmi přijatelné a nepotřebují rovněž žádnou údržbu ani speciální péči. Koupě nadzemního bazénu je tak velmi rychlé a dostupné řešení zejména pro nízkopříjmové rodiny. Pro běžné ochlazení v parném a dusném létu takový bazén zcela postačí. Zapomeňte tedy na velké a složité stavební úpravy, stačí si jednoduše nadzemní bazén pořídit, postavit ho na zahradu a napustit ho vodou.

Nafukovací bazény na zahradu – HAWAJ.cz

Sauny

Pokud si chcete pořídit saunu, čeká vás trochu větší investice než v případě zakoupení nadzemního bazénu. Ovšem i zde platí, že na trhu jsou k dispozici různé sauny. Pořídit si například můžete infrasaunu nebo finskou saunu.

Infrasauny

Infrasauna je cenově přístupnější, neboť je to dřevěná kabinka, kterou si klidně můžete pořídit i do menšího rodinného domu. V infrasauně jsou nainstalované takzvané infrapanely, které vlídně a nenásilně působí na celý lidský organismus. Vaše tělo je v infrakabině příjemně ohříváno. Infrasauna není sice klasická sauna, přesto významným způsobem snižuje různé bolesti. Pobyty v infrasauně určitě zlepší váš zdravotní stav.

Finská sauna

Finské sauny představují vrchol klasického saunování. Ve finské sauně si totiž můžete zvýšit vlhkost vzduchu, což je pro lidský organismus velmi příjemné. Za finským saunováním již nemusíte jezdit do Finska, stačí si finskou saunu pořídit do svého domu a saunovat se můžete každý den. I pro finskou saunu platí, že si ji můžete koupit i do panelákového bytu. Stačí mít kousíček volného místa, třeba komoru, a finská sauna se ve vašem bytě může stát realitou. Na trhu totiž seženete i mini kabinku o rozměrech 1,2 x 1,2 metrů.

Sauny a infrasauny – ALEXASAUNA.cz