Indický nábytek z masivu můžete mít za příjemnou cenu!

 

Nábytek z masivu je vždy správnou volbou, tedy v případě, že i vy chcete doma mít vybavení, které vydrží řadu let a dodá vašemu interiéru zajímavou atmosféru. Pokud hledáte moderní nábytek a máte rádi styl, měl by vás zajímat indický nábytek z masivu. Překvapuje totiž nádherným designem…

 

Indický nábytek uspokojí i nejnáročnější

Indický nábytek z masivu se od klasického zásadně liší. Klasický nábytek z masivu je totiž nejčastěji vyráběn ze smrkového, dubového nebo borovicového dřeva. Toto dřevo je sice skvělé díky vysoké odolnosti, ale nemůže například nabídnout výraznou kresbu. Indický nábytek z masivu může nabídnout nejen odolnost, ale právě i unikátní kresbu dřeva. Je totiž vyráběn z palisandru – z dřeviny, která roste v Asii. Díky palisandrovému dřevu může indický nábytek přinést styl a eleganci do každé místnosti. Hodí se do moderních domácností, ale ocení ho i ti, kterým se libí starý nábytek. Kresba palisandrového dřeva ho totiž připomíná.

 

V mnoha barevných i tvarových variacích

Originální indický masivní nábytek z palisandru dováží do České republiky společnost AV interiéry, která odebírá nábytek přímo od indických výrobců. Výhodou toho je, že nábytek u AV interiéry můžete koupit za poměrně nízké ceny. V nabídce společnosti nyní najdete například nábytek kolekce Mahi, který má netradiční povrchovou úpravu, díky které má nábytek zajímavou medovou barvu. Tento nábytek je inspirován stylem staré Indické kultury.

Designově velice zajímavá je kolekce Dellmar, kterou zdobí výrazná kresba dřeva a nábytek má rovné, hranaté tvary s přiznanými čepovými spoji.

 

Společnost AV interiéry nabízí samozřejmě mnohem více. Kompletní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz