Trend tepelných čerpadel v Plzeňském kraji

Za tepelnými čerpadly v Plzeňském kraji jedině k Tenauru! Dnes už najdete kanceláře společnosti Tenaur po celé republice. Věděli jste ale, že první pobočka vznikla ve Stodě jen pár kilometrů od Plzně, kde můžete dnes navštívit jednu z našich kanceláří? Kvalita nabízených služeb přitom zůstala stejná. Přijďte se o tom přesvědčit a domluvte si schůzku. Probereme s vámi možnosti tepelných čerpadel, vhodný typ i výkon, možné příslušenství, žádost o dotace a zodpovíme všechny vaše otázky. Žádný dotaz není hloupý, tak se nás nebojte zeptat.

 

Jaká tepelná čerpadla jsou na plzeňsku trendem?

Vzhledem k mírné zimě a příznivým klimatickým podmínkám v průběhu roku, volí zákazníci variantu tepelného čerpadla vzduch / voda častěji než tepelné čerpadlo země / voda (eventuelně voda / voda). Dnešní tepelná čerpadla jsou již natolik vyspělá, že jsou si schopna zachovat celý nebo alespoň většinový výkon i při velmi nízkých teplotách vzduchu. Instalace tepelného čerpadla vzduch / voda je také mnohem rychlejší a jednodušší, a tak je tento typ zařízení poměrně jasnou volbou. Návratnost investice se pak počítá od 3 do 5 let v závislosti na konkrétním projektu a tepelných ztrátách domu, které nebyly v rámci rekonstrukce eliminovány. Pokud vás zajímají konkrétní čísla, podívejte se na naši galerii vzorových instalací, kterou najdete na webu společnosti Tenaur.

 

V pohraničí vedou tepelná čerpadla země / voda

Na Šumavě a v Českém lese se musí obyvatelé potýkat s náročnou a nevyzpitatelnou zimou, bohatou sněhovou nadílkou i nečekanými mrazy. Tepelné čerpadlo země / voda získává tepelnou energii z nezámrzné hloubky hluboko pod promrzlou zemí, a to pomocí horizontálního nebo vertikálního kolektoru. Instalace je sice o něco složitější než u jiných typů zařízení, rozhodně se ale vyplatí. Rozkolísané teploty si totiž na tepelné čerpadlo země / voda nepřijdou a vy se tak můžete těšit plynulému provozu po celý rok.

 

Vsaďte na ověřenou kvalitu

S výběrem vhodného tepelného čerpadla vám už pomohou naši specialisté. Záleží na kvalitě kompresoru, správném dimenzování výkonu ale i renomé výrobce. Dodáváme taková tepelná čerpadla, které mají dostupné náhradní díly a naši zákazníci s nimi mají jen ty nejlepší zkušenosti. Rádi vám na ně poskytneme jak záruční, tak pozáruční servis včetně revizí chladícího okruhu, pokud to vaše zařízení bude vyžadovat. V našem sorimentu tak najdete zařízení od značek vysoké kvality, jako je švédské Nibe, známé LG nebo oblíbený Zubadan od Mitsubishi.