Trend tepelných čerpadel v Plzeňském kraji

Za tepelnými čerpadly v Plzeňském kraji jedině k Tenauru! Dnes už najdete kanceláře společnosti Tenaur po celé republice. Věděli jste ale, že první pobočka vznikla ve Stodě jen pár kilometrů od Plzně, kde můžete dnes navštívit jednu z našich kanceláří? Kvalita nabízených služeb přitom zůstala stejná. Přijďte se o tom přesvědčit a domluvte si schůzku. Probereme s vámi možnosti tepelných čerpadel, vhodný typ i výkon, možné příslušenství, žádost o dotace a zodpovíme všechny vaše otázky. Žádný dotaz není hloupý, tak se nás nebojte zeptat.

 

Jaká tepelná čerpadla jsou na plzeňsku trendem?

Vzhledem k mírné zimě a příznivým klimatickým podmínkám v průběhu roku, volí zákazníci variantu tepelného čerpadla vzduch / voda častěji než tepelné čerpadlo země / voda (eventuelně voda / voda). Dnešní tepelná čerpadla jsou již natolik vyspělá, že jsou si schopna zachovat celý nebo alespoň většinový výkon i při velmi nízkých teplotách vzduchu. Instalace tepelného čerpadla vzduch / voda je také mnohem rychlejší a jednodušší, a tak je tento typ zařízení poměrně jasnou volbou. Návratnost investice se pak počítá od 3 do 5 let v závislosti na konkrétním projektu a tepelných ztrátách domu, které nebyly v rámci rekonstrukce eliminovány. Pokud vás zajímají konkrétní čísla, podívejte se na naši galerii vzorových instalací, kterou najdete na webu společnosti Tenaur.

 

V pohraničí vedou tepelná čerpadla země / voda

Na Šumavě a v Českém lese se musí obyvatelé potýkat s náročnou a nevyzpitatelnou zimou, bohatou sněhovou nadílkou i nečekanými mrazy. Tepelné čerpadlo země / voda získává tepelnou energii z nezámrzné hloubky hluboko pod promrzlou zemí, a to pomocí horizontálního nebo vertikálního kolektoru. Instalace je sice o něco složitější než u jiných typů zařízení, rozhodně se ale vyplatí. Rozkolísané teploty si totiž na tepelné čerpadlo země / voda nepřijdou a vy se tak můžete těšit plynulému provozu po celý rok.

 

Vsaďte na ověřenou kvalitu

S výběrem vhodného tepelného čerpadla vám už pomohou naši specialisté. Záleží na kvalitě kompresoru, správném dimenzování výkonu ale i renomé výrobce. Dodáváme taková tepelná čerpadla, které mají dostupné náhradní díly a naši zákazníci s nimi mají jen ty nejlepší zkušenosti. Rádi vám na ně poskytneme jak záruční, tak pozáruční servis včetně revizí chladícího okruhu, pokud to vaše zařízení bude vyžadovat. V našem sorimentu tak najdete zařízení od značek vysoké kvality, jako je švédské Nibe, známé LG nebo oblíbený Zubadan od Mitsubishi.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *