Jak správně vytvořit stavební základy?

 

Základy jsou nejdůležitější součástí každé stavby, protože bez nich by žádná stavba nemohla stát. Důležité tedy je, aby kvalita základů byla opravdu maximální. Vhodným krokem je rozhodně svěřit realizaci základů staveb spolehlivé stavební firmě, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Jak ji najít a podle čeho vybírat?

 

Základy staveb v Praze vám zařídí Bobox

Jestli hledáte spolehlivou stavební firmu pro zakládání staveb Praha, můžete se bez starostí obrátit na stavební firmu Bobox. Ta totiž v oblasti zakládání staveb má více, než 15-tileté zkušenosti. Na svém kontě má tato společnost několik stovek druhů staveb soukromých i komerčních objektů dokonalé provedení je zaručeno díky zkušenostem pracovníkům i díky vyspělé technice. Zakládání staveb patří k činnostem, na které se Bobox specializuje nejvíce. Realizace základů se dělí do dvou částí.

 

První část je navržení a zemní práce

První částí při stavbě domu je samozřejmě projektování. Pokud nemáte jasný návrh, tak společnost Bobox zajišťuje také 3D vizualizaci a natržení projektů. Podle nich také probíhá samotná výstavba základů. Na ty jsou potřeba dokonale odvedené zemní práce. Zemní práce provádí Bobox pomocí vyspělé techniky, kterou ovládají zkušení pracovníci. Kromě výkopů základů můžete Bobox využít i k výkopům kanalizace, drenáží domů i k ostatním druhům zemních prací.

 

Druhou částí je samotná betonáž základů

Když jsou základy připraveny a vykopány, přichází na řadu jejich betonáž. Stavební firma Bobox vytvoří přesné bednění, ve kterém vylije kvalitní betonovou směs. Základní desky bude vylita ve vysoké kvalitě za odpovídající cenu. Za kvalitu práce Bobox ručí, protože ji budou realizovat pouze prověření profesionálové v tomto oboru.

 

 

Kompletní nabídku služeb stavební firmy Bobox najdete na www.bobox.cz