Solární sety se zelenou úsporám

Využití alternativních zdrojů energie je velkým trendem uplynulých 5 let. A není se čemu divit – obnovitelný zdroj, jako je sluneční energie, je úplně zdarma a je schopno odvést velkou spoustu práce. Stačí pouze solární panel vystavit slunečnímu svitu. A je to. Zajímá-li Vás úspory, určitě Vás mohou zaujmout i značné úspory solárních setů od společnosti Topení – koupelny.

 

 

 
Ohřev vody ZDARMA se solárním setem
Ohřívat si doma vodu zdarma? Ano. Žádný plynový bojler, žádný elektrický ohřívač ani žádná jiná alternativa na drahé palivo. Dříve to byl jen sen, dnes je to běžná realita. Dokážete si představit, že by Vám na inkasu každý měsíc chyběla položka plyn či elektřina za ohřev? Dokázali byste s tím žít…? My rozhodně ano, mnoho zákazníků společnosti Topení – koupelny také. Co říkáte na možnost zakoupení solárního setu?

www.topeni-koupelny.czwww.topeni-koupelny.cz

Solární sety IVAR a VAILLANT s dotací
V nabídce naleznete hned 25 různých solárních setů od prověřených výrobců IVAR a VAILLANT. Navíc program Zelená úsporám Vám zajistí i zajímavou dotaci na nový solární set. Více informací o solárních setech a jejich dotaci již naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.