Kvalita, rychlost, skvělá cena. Úklidová firma, jak má být

Již delší dobu spolupracuji s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., která nám v rodinném domě zajišťuje druhým rokem kompletní servis. Tímto článkem bych ráda vyzdvihla firmu, která není jen jedna z dalších úklidových firem, kterých je u nás nespočet.

Je to firma na svém místě a především moc dobře ví, co dělají a jsme s nimi velice spokojeni. Tuto recenzi píšu z toho důvodu, že mám zkušenosti s více úklidovými firmami, ale A SERVIS je úplně na jiné úrovni.

Vím, jsem docela náročná na kvalitu úklidu, ale když už za to platím, tak bych byla ráda, aby to nějak vypadalo. U firmy máme zařízené pravidelné úklidy celého našeho domu. Je v tom zahrnuto čištění koberců, čištění podlah, mytí oken, impregnaci oken a čištění čalounění.

Koberce nám vždy dokonale vyčistí strojovým čištěním, které zaručí, že je koberec zbaven veškerých nečistot, vydezinfikován a opět vzhledově vypadá, jak když jsme si ho pořizovali. To stejné mohu říct o sedačkách nebo podlahách, u kterých musím vyzdvihnout impregnaci, kterou nanáší na naše podlahy. Podlahy jsou krásně čisté a lesknou se na všechny strany.

Nakonec nám ještě zajišťují mytí oken celého domu, kdy okno umyjí, zbaví nečistot a na závěr okno dokonale vyleští. A k leštění nepoužívají žádné drahé leštící přípravky! Pouze 100% bavlněnou plenu, po které nezůstávají žádné šmouhy či kruhy po leštění oken.

Firma je to precizní, potrpí si na přesné dodržování veškerých smluvených termínů, zaměstnanci jsou slušní a především kvalitně proškolení, proto taky jejich práce vykazuje vysokou kvalitu.

O ceně za jejich služby ani nemluvím, jelikož jsou buď na stejné úrovni, kolikrát i pod cenou konkurenčních firem. A SERVIS to prostě umí a jen tak dál.

 

Čištění koberců v Brně dokázalo v nočním podniku nemožné

Vlastním noční podnik v Brně. Starám se o to,  aby to tam vypadalo hezky a návštěvníci se cítili útulně a příjemně. Prostě, aby se sem rádi vraceli.  Prostory jsou různé, mám tam dlažbu, linoleum i koberce, každá sekce vypadá trochu jinak.

 

 

Lidé se chodí do mého podniku bavit, takže si samozřejmě nedávají pozor na to, jestli něco nevylijí apod. Podlaha se vytírá každý den, horší je to pak s kobercem, ten samozřejmě také denně vysáváme, ale bohužel to nestačí. Už je to nějaká doba, co ho někdo odborně čistil,  tak jsem se rozhodla, že je ten správný čas na strojové čištění.

Porozhlídla jsem se na internetu na nějakou úklidovou firmu na čištění koberců Brno a nečekala jsem tedy takovou smršť nabídek úklidových firem. Postupně jsem se jimi prokousávala a automaticky přeskakovala ty, které nabízely extrakční nebo parní metodu čištění. To jsem již v minulosti sama vyzkoušela právě v podniku a myslela jsem, že tu firmu zažaluji. Nakonec jsem to neudělala, ale rozhodně jsem nechtěla opakovat chybu, jakou jsem udělala již předtím.

Zaujala mě nabídka strojového čištění koberců, tak jsem se o to začala blíže zajímat. Podle popisu a recenzí spokojených zákazníků jsem neměla co řešit a rozhodla jsem se využít služeb firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění právě na neděli odpoledne, kdy jsem věděla, že na to bude klid a čas. Dorazili pracovníci firmy a porozhlédli se po lokále, aby věděli, jakou plochu budou muset čistit a nanesli podle toho i chemii, která se musela nechat nějakou dobu působit. Chemie působí dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu, bakterie, roztoče a alergeny, což je super, když je to podnik, kam chodí dennodenně spousta lidí.

Po uplynutí doby působení chemie začali kartáčovat koberec kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem. Přejížděli jím po celé ploše koberce, až došli na jeho konec. Na koberci vznikla pěna s navázanou špínou, kterou poté odsávali vysoce účinným turbo vysavačem.

Musím uznat, že jsem se rozhodla opravdu správně pro strojové čištění koberců, protože jsem nevěřila, že se skutečně jedná o můj starý koberec, byl k nepoznání. Všechny skvrny a fleky zmizely a barva se opět krásně rozzářila. Toto mě přesvědčilo natolik, že jsem se rozhodla pro dlouhodobou spolupráci. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS moc a moc poděkovat za jejich excelentně odvedenou práci a jejich služby ráda doporučím dál.