Vyberte si svůj nový bazén – pomůže nabídka EKOPLAST TELČ s.r.o.!

Ještě nemáte bazén a chcete si ho pořídit? Na nic už nečekejte, protože léto je za dveřmi. Na nákup bazénu je teď nejvyšší čas. Výběr bazénu vám ulehčí nabídka společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o.

 

 

 

Nabízí bazény hned v několika prvedeních
U EKOPLAST TELČ s.r.o. naleznete bazény různých druhů a provedení. První kategorií jsou atraktivní plastové bazény, které EKOPLAST TELČ s.r.o. nabízí ve čtyřech základních provedeních. K dostání jsou bazény oválné, obdélníkové, kruhové nebo atypické. Všechny plastové bazény jsou extrémně odolné – jsou totiž vyrobeny z polypropylenu s UV stabilizátorem a vztahuje se na ně záruka 10 let. Druhým typem jsou také velmi atraktivní laminátové bazény – i ty nabízí EKOPLAST TELČ s.r.o. v několika provedeních. Společnost má v nabídce speciální laminátové bazény s Honey Comb Struktur, což je izolační plocha (15 mm), která je umístěna mezi vrstvami pryskyřice a laminátu. Tímto se zamezuje úniku teploty bazénové vody a navíc extrémně zpevňuje bazénovou vanu! Máte tak záruku nejvyšší kvality. A pozor – kromě široké nabídky bazénů nabízí EKOPLAST TELČ s.r.o. i kompletní dodávku bazénu včetně zabudování, zastřešení nebo slunečních kolektorů.

www.ekoplast.cz

Příslušenství u nich seženete také
V nabídce u EKOPLAST TELČ s.r.o. nechybí ani veškeré příslušenství, které je k bazénům potřeba. V nabídce najdete filtrace, čerpadla, protiproudy, vysavače, solární panely, bazénové osvětlení nebo i solární sprchy či bazénové alarmy. Objednat si můžete i luxusní dlažbu v provedení umělý kámen, umělý pískovec nebo vymývanou a tryskanou dlažbu. Ke svému bazénu si můžete pořídit bazénovou roletu nebo a dokonce i funkční zastřešení.

Více informací o bazénech společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o. najdete na www.ekoplast.cz.