Letos přijde jev El Niňo – tedy tuhá zima!

 

El Niňo je pravidelně se opakujícím meteorologickým jevem, který se projevuje jednou za tři až sedm let. Dopadem tohoto jevu jsou velmi výrazné změny počasí. Bohužel hlavně ochlazení. Ochlazení bohužel ne na jednu zimu, ale až na dva roky. Původně tento jev zpozorovali rybáři v Jižní Americe, odkud pochází pojmenování El Niňo Jesus (Ježíšek), ale významně ovlivní i počasí v Evropě, tedy i u nás. V Pacifiku kolem rovníku se najednou shromáždí velké množství teplé vody, v Austrálii budou vyvolány ničivé záplavy, do Evropy přijdou silné mrazy a Spojené státy zasáhne sněhová kalamita. Vzpomínáte na extrémní zimu roku 2010. Bude se opakovat

 

Připravte se na El Niňo! Varuje i Světová meteorologická organizace

Světová meteorologická organizace je na 80% přesvědčena, že El Niňo přijde už letos y vydrží možná až do příští zimy. Předpověd s pravděpodobností 80% se v oblasti dlouhodobé předpovědi počasí blíží jistotě. Generální tajemník WMO Michel Jarraud přímo říká: „Jsme vůči tomuto jevu stále zranitelní, ale můžeme se chránit, když se dobře připravíme“.

 

Když budete připraveni, nic vás nepřekvapí

Abyste nebyli náhlostí a krutostí zimy překvapeni, je třeba se na ní připravit. Ze všeho nejdříve byste měli nakoupit teplé oblečení, které nás uchrání před krutými venkovními mrazy. Chránit bychom ale neměli jen sebe, ale i své domovy. Rodinédomy také potřebují teplý kabát, pro ně je však kabátem zateplení. Pořiďte tedy svému domu na zimu ten správný kabát. Příchod zimy nebude trvat dlouho. Jak dům teple obléci za tak krátkou dobu? Na zateplení fasády a výměnu oken je už pozdě. Ideálním řešením je v tomto případě zateplení půdy domu systémem MAGMARELAX®.

 

MAGMARELAX® je správný kabát

Minerální izolace MAGMARELAX® vzniká vytažením jemňoučkých vláken z vyvřelé horniny a mění se v minerální vatu. Tento materiál disponuje skvělými vlastnostmi. Především nesléhá, dokonale tepelně izoluje a výborně odolává vlhkosti i plísním, nehoří, hlodavci si na něm nepochutnají a tlumí hluk. To vše se zárukou velmi dlouhé životnosti. 

Hotovo je za pár hodin

Aplikace se provádí foukáním izolačního materiálu do dutin nebo půdních meziprostor. Nafoukáním izolace budou utěsněny i ty nejmenší skuliny a otvory. Zateplení je velmi jednoduché. V nákladním voze je umístěn speciální přístroj, který vhání materiál do izolovaného prostoru. Domácnost může zůstat v plném provozu a nebudete nijak omezováni. Není ani třeba příliš vyklízet půdu. Pracovníci nenadělají nepořádek a hotovo mají za pár hodin. Pokud nemáte k dispozici na půdě připravenou dutinu, lze na půdě položit novou pevnou a rovnou podlahu z OSB desek – Stropní systém MAGMARELAX®.

 

Zateplení stropu je nejrychlejší, nejefektivnější a nejlevnější způsob zateplení. Nejlépe nás ochrání před třeskutými mrazy. Navíc ušetří až 30% nákladů na vytápění. Zkuste ověřenou kvalitu – Systém MAGMARELAX®. Může se použít u všech typů střech. Rozdíl teplot v obytných místnostech ucítíte hned po zateplení, a to průměrně o 5 stupňů. Pomozte životnímu prostředí tím, že budete méně topit!

 


brzké rozhodnutí znamená rychlejší začátek úspor

Důležité je také říci, že celá realizace není pro rozpočet domácností položkou, která by znamenala finanční kolaps. Náklady jsou v řádu několika desítek tisíc korun, podle velikosti domu. Návratnost nepřekročí pět let! Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte technicko-odborného poradce. Projde s vámi dům, zdarma zhodnotí stav izolace a navrhne optimální řešení. Samotnou realizaci můžete očekávat do 14dnů. Systém MAGMARELAX ® vám snadno a levně vyřeší nastávající výdaje za topení.

 

Více informací o všech možnostech zateplení minerální izolací MAGMARELAX®  najdete na www.magmarelax.cz/akce nebo telefonu 800 100 533