Truhlářství Nenadál se specializuje také na špaletová okna

Málokterá společnost se může pochlubit tak bohatou historií jako právě Truhlářství Nenadál, jejíž historie sahá až na přelom 19. a 20. století. Právě díky tomu umí truhláři z této společnosti vyrobit i špičková špaletová okna, která rozhodně stojí za pozornost.

 

 
  

Historie s moderními vlastnostmi
Truhlářství Nenadál se kromě jiného specializuje právě na výrobu špaletových oken, která jsou určena převážně do historických budov nebo do objektů, které leží v památkových zónách. Truhlářství Nenadál spojuje ve výrobě špaletových oken kouzlo staré doby a moderní truhlářské postupy. Špaletová okna vyrábí jako repliky stávajících oken. Používá k tomu výhradně moderních postupy a využívá i moderní prvky, které jsou do replik šetrně zakomponovány. Do nových oken lze například použít i stávající kování z původních oken které se po celkové repasi nadále využívají. Nová špaletová okna vypadají opravdu krásně a jsou od těch původních téměř k nerozeznání.

nenadál

Umí mnohem více
Truhlářství Nenadál se nezabývá pouze výrobou špaletových oken. Do jejich výrobní nabídky patří také precizní eurookna – vyrábí okna IV68 a IV78 soft line, u kterých si dokonce můžete zvolit druh dřeviny, ze které budou vyrobeny. Samozřejmostí je i výroba dřevěného nábytku, pergol, plotů, kuchyní – zkrátka vše, co je ze dřeva možné vyrobit.

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.nenadal.cz