Úklidová firma, která má kvalitní servis. Výškové práce, mytí oken Brno

Nejsem zrovna manuálně zručný člověk, ale dal jsem se doma na natírání rámů oken. Byly totiž už oprýskané a ošklivé. Ani já jsem se na ně nemohl už dívat. Myslel jsem, že to bez problému zvládnu sám. Nejsem sice žádný odborník, ale natřít okna bych snad zvládnout mohl. Rámy jsem sice nakonec natřel, ale ne bezúhonně. Na oknech mi zůstaly šmouhy od barvy, takže jsem si práci spíš ještě přidal. Bál jsem se, že pokusem o odstranění barvy z oken bych napáchal škody zase jinde, proto jsem si na pomoc zavolal úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., výškové práce, mytí oken Brno. Ti jistě budou v tomto ohledu více šikovní než já.

 

Měl jsem pravdu. Já bych se svými pokusy odstranit barvu, sklo nejspíš jen poškrábal. Pracovníci firmy měli na tuto práci speciální žiletky, kterými barvu z oken seškrabovali. Povedlo se jim barvu z oken odstranit bez škrábanců. Samozřejmě, však taky s touto prací mají už zkušenosti. Firma naštěstí nenajímá žádné brigádníky, jak jsem se dozvěděl, takže u mě pracovali jen samí zkušení zaměstnanci. Bylo to také vidět. Po odstranění barvy jsem si okna nechal i umýt. Když už. Já sám okna myji nerad, takže to ani nedělám moc často. A zrovna teď umýt i potřebovala. Umýt, vyleštit a bylo hotovo. V provedení zaměstnanců A SERVISU práce vypadala tak jednoduše.

 

 

Rozhodl jsem se, že na mytí oken budu firmu A SERVIS LIPKA zvát i nadále. Za velmi přijatelnou cenu mi ušetří spoustu času, navíc okna budu mít čistá i víckrát než dvakrát do roka. Nejsem žádný lenoch, ale tohle beru.

 

Spolehlivý úklid i v obtížných situacích. Čištění, krystalizace a impregnace podlah Brno

Jsem dětská lékařka a mám v pronájmu ordinaci, ke které patří i čekárna. Před pár měsíci jsme prováděli menší stavební úpravy, nastal však problém. Nešikovní řemeslníci nám dlažbu pošpinili cementem. Sami jsme neměli odvahu se do čištění pouštět, a tak nám nezbylo nic jiného, než požádat o pomoc úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění, krystalizace, impregnace podlah Brno, která nám čas od času myje okna.

 

Tato firma používá strojové čištění a voskování podlah kotoučovým strojem. U čištění oken jsme s ní nikdy neměli problém, proto jsme věřili postupům pracovníků i teď. Neměli jsme strach, že by nám podlahu snad nějak poničili. Postupovali velmi profesionálně a sehraně. Zbytky cementu sice nebylo jen tak jednoduché odstranit, ale zaměstnanci firmy si vedli s jistotou a chutí do práce. Nakonec se jim podařilo všechny nečistoty odstranit. Podlahu jsme si nechali navíc zakonzervovat ochranným voskem, který dlažbu ošetří a udrží ji déle čistou.

 

Navoskování podlahy byl výborný nápad. Na dlažbě už není vidět tolik stop, má protiskluz a navíc se také dobře udržuje. Velkou výhodou ještě je, že se prodlouží životnost dlažby. Zaměstnanci nás ujistili, že vosk určitě 1 rok takto vydrží. Poté bude ale třeba vosk odstranit a nanést nový. Dlažba je po jejich ošetření krásně oživená a lesklá. Tato technika umožňuje i světlým spárám, že neztmavnou.

 

 

 

Se službami této firmy jsme velmi spokojeni. Zaměstnávají opravdové odborníky, které jejich práce baví. Jsme rádi, že jsme s touto firmou navázali spolupráci.