Navštivte Den otevřených dřevostaveb 2019

Asociace Dodavatelů Montovaných Domů si vás dovoluje pozvat na 6. ročník akce Den otevřených dřevostaveb v sobotu 5. 10. 2019.

Během akce Den otevřených dřevostaveb si mohou po celé České republice návštěvníci prohlédnout dřevostavby rozestavěné i dokončené a také výrobní závody členů ADMD. Těmi jsou stavební firmy sdružené v Asociaci dodavatelů montovaných domů, které splňují certifikaci zaručující kvalitu stavby. Celá akce probíhá za podpory členů a partnerů Asociace.

Domy budou v sobotu 5. října 2019 zdarma zpřístupněny od 10:00 do 17:00 za přítomnosti odborníků z realizačních firem. Navštivte dřevostavby nejen v okolí a přesvědčte se o kvalitní a pečlivé práci certifikovaných dřevostavitelů. Můžete získat důležité technické informace a také načerpat inspiraci třeba při výběru svého nového domova.

Každá zúčastněná stavba bude postupně představena na facebookové události. Navštívit lze každý rok okolo 40 staveb po celé ČR, jejich kompletní seznam bude zveřejněn 17. 9. 2019 na webu www.DenDrevostaveb.cz

Cílem této akce je přiblížit proces výstavby kvalitních dřevostaveb a také pomoci s výběrem vysněného domu. Věříme, že spokojené bydlení začíná kvalitním návrhem dřevostavby od prověřených firem.

 

Ing. Lenka Trandová

ředitelka ADMD