Výprodej skladu u rajsvitidel.cz

Nechcete si ujít jedinečnou slevovou akci – výprodej skladu po Vánocích 2011, ve specializovaném internetovém obchodě rajsvitidel.cz. Připravili pro vás super slevy na svítidla všech druhů.

Pozor, omezené množství!
Akce v e-shopu ale nebude platit věčně, i zde platí pořekadlo: kdo dřív přijde, ten dřív mele. Takže s nákupem nového světelní neváhejte. V akční nabídce naleznete zlevněná svítidla z drtivé části poslední kusy a svítidla s okamžitou dostupností a velmi krátkým termínem dodání. Vybrané zboží můžete mít doma do 48h od objednávky. Všechny produkty v této kategorii akční slevy jsou nové s plnou zárukou!

lampa_1lampa_2

Závěsná, nástěnná svítidla, lampy a mnohem více
Akční nabídka se vztahuje na široký sortiment. V nabídce jsou moderní závěsná i nástěnná svítidla. Namátkou: Nástěnné svítidlo 83732 z dílny výrobce EGLO. Toto svítidlo plní funkci přisazeného stropního svítidla, které lze použít zcela samostatně nebo v kombinaci svítidly stejné řady pro jednotný design. Toto svítidlo můžete mít již za 1606Kč z původních 2102Kč – rozdíl 30%! Slevy se vztahují i na venkovní svítidla. Můžete si pořídit například: Venkovní svítidlo pro zahradu i dům od Massive. Jedná se o svítidlo 15020/54/10, které je ideální pro použití do exteriérů a vůbec jakéhokoliv prostředí, kde je zvýšená vlhkost, svítidlo bylo zhotoveno zkombinováním materiálů: hliník a sklo a nyní je prodáváno za pouhých 751Kč.

lampa_3lampa_4

Svítidla do domácnosti i kanceláře
Nové osvětlení si můžete pořídit i do obývacích pokojů, ložnice, dětského pokoje nebo kanceláře. Akční cenu mají totiž i lampy a lampičky. Co třeba: Interiérová stolní lampička 83374 od EGLO z produktové řady BLOB s netradičním designem za skvělých 664Kč. Nebo Stolní lampička 87255 na, která je vhodným pomocníkem do pracovny nebo kanceláře a skvěle zpříjemní práci za snížených světelných podmínek. Výrobcem této lampičky je firma EGLO, konkrétně jde o produkt řady, chcete-li série: SOLO 1 s výborným poměrem kvalita/cena. Cena této lampičky je 834Kč.

Neváhejte, akční sleva nebude věčná. Využijte celkových slev až 67%!!! Kompletní nabídku najdete na www.rajsvitidel.cz.