Nechali jsme synovi postavit dřevostavbu

Musím vyzdvihnout firmu, která pro našeho syna a jeho rodinu zajistila výstavbu dřevostavby na klíč a postarala se o vše, co bylo třeba vybudovat. S manželem jsme se rozhodli, že našemu synovi věnujeme pozemek a necháme mu ke svatbě vybudovat krásnou dřevostavbu, kam by se mohl jezdit rekreovat s rodinou a odpočívat. Pozemek, který jsme se rozhodli věnovat je na krásném místě blízko Českých Budějovic.

 

Našli jsme solidní firmu

Při hledání firmy, která by nám vyhovovala jsme zadali do vyhledávače klempíři, tesaři, pokrývači České Budějovice a podle referencí vyhledali vhodnou firmu se solidním jednáním a samozřejmě přijatelnými cenami. Nejlepší mezi nabízenými firmami se mně i mému muži zdála firma M&L střecha, která se později ukázala jako opravdu nejlepší volba, kterou jsme mohli zvolit.

 

Dřevostavby zajišťuje firma poblíž Českých Budějovic

Dřevostavby České Budějovice jsou schopni zajistit bez nejmenších problémů, jednání s firmou bylo skvělé a na všem se s námi předem domluvili a vše zařídili. Firma poskytuje služby kompletní a v jejich řadách nám byli nabídnuti klempíři, pokrývači i tesaři velmi zkušení ve svém oboru. Po dokončení kalkulace jsme se vešli do rozpočtu zcela s přehledem, proto jsme kromě dřevěné krásné chaty s netypickou střechou nechali vybudovat také střechu pro automobil. Jak jsme se dozvěděli, působnost firmy je celorepubliková a dočetli jsme se skvělých recenzí, proto jsme nechali ruku působnosti zcela na firmě a jen se domlouvali, jak a co bychom si přáli přizpůsobit.

 

Odborníci ve svém oboru zajistili vše potřebné

U střechy jsme zajistili, aby pokrývači položili pálené tašky a také provedli zateplení pomocí minerální vaty. Klempíři zajistili barevný pozink a tesaři montáž dřevěného krovu. Když jsem výsledek práce viděla zhruba v půli před dokončením, byla jsem nadšená a byla jsem si jistá, že bude syn i jeho rodina štěstím bez sebe, že mají tak krásné místo a chatu na rekreaci. Vím, že je pro ně život v panelovém domě těžký a pokud budou mít větší rodinu, určitě není pro děti dobré vyrůstat na sídlišti a nepodívat se do přírody. Taková chata na rekreaci, kde si užíváte jen společnosti těch, které máte rádi, svěží vzduch a sluníčko a všechny aktivity s pobytem na chatě spojené, dokáže učiněné zázraky nejen s tělem, ale i duchem člověka!

 

Dar se setkal s milým ohlasem

Automobilové stání byla taková třešnička na dortu, kterou jsme synovi chtěli udělat radost a myslím, že se velmi povedla. Kromě zmíněných prací nám byly od firmy nabídnuty také služby v podobě montáže servisu střešních oken, prodej zateplovacích materiálů a zajištění veškeré dopravy stavebních materiálů. Možnost dopravy jsme využili, protože máme jen malé auto a bylo to pro nás dokonce i výhodné. Výstavba se podařila na výbornou a za skvělou cenu a já jsem za to moc vděčná. Není pro mě větší radost, než vidět svého syna s rodinou, jak je šťastný a má kam jezdit na rekreaci. Byli oba moc rádi a od té doby, co jsme jim dar předali, tam tráví spoustu času a těší se z pobytu na krásné chatě.