Strojová metoda zachránila koberec před vyhozením. Čištění koberců Brno

Asi po třech letech jsem konečně svého přítele přemluvila ke společnému bydlení. S příslibem, že si ho budu hýčkat a pečovat o něj, nakonec svolil. No však víte, jak to je s tím ptáčkem, kterého lapají. Měli jsme se stěhovat do bytu po jeho babičce, který nebyl zrovna podle našich představ. Moc peněz jsme neměli, ale byly potřeba drobné rekonstrukce. Vyhodili jsme starý nábytek, vymalovali a už jsme měli v plánu nakoupit nábytek nový, ale při pohledu na koberec jsme naznali, že i ten by si zasloužil alespoň vyčistit.

 

Přítel navrhoval, že ho vyhodíme a necháme místo něj parkety, což by bylo asi praktičtější, ale bylo mi jasné, že by se tím rekonstrukce dost protáhla, protože i parkety samotné by potřebovaly renovaci. Nakonec jsme se dohodli, že koberec vyčistíme. Přítel musel jet na týden na služební cestu, a tak jsem slíbila, že to udělám, ať po jeho příjezdu můžeme rovnou nakoupit nábytek.

 

Svůj volný čas jsem ovšem nechtěla trávit drhnutím špinavého koberce. Sedla jsem si tedy k počítači a hledala nějakou firmu na čištění koberců v Brně. Po chvíli jsem narazila na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma měla velmi dobré recenze, a proto jsem neváhala ji kontaktovat. A SERVIS zajišťuje hloubkové čištění koberců po celé České republice. Na náš koberec si našli čas už za dva dny. Bylo fajn, že bude koberec vyčištěný ještě dřív než se přítel vrátí domů.

 

Pánové si sebou přivezli kotoučový stroj na čištění, chemii a výkonný vysavač. Po obhlédnutí velikosti koberce a míry zašpinění, aplikovali příslušné množství chemie, která na sebe navázala veškerou špínu. Chemii pracovníci nechali chvíli působit a potom ji vykartáčovali kotoučovým strojem. Pěnu, která kartáčováním vznikla, nakonec vysáli vysavačem a bylo hotovo. Koberec byl krásně čistý a měkký. A na omak téměř suchý. Byla jsem nadšená.

 

Když přítel přijel, tak nevěřil vlastním očím. Vychválil mě až do nebes a za odměnu mě pozval na wellness víkend, abych si odpočinula. To, že jsem si zavolala na pomoc A SERVIS, jsem mu totiž neřekla a zásluhy jejích pracovníků jsem si tak trochu přivlastnila, ale žena prostě musí mít nějaká tajemství.

 

Mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch, čištění markýz. Práce ve výšce Brno

Úklidových služeb, které společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí, využívá spousta spokojených zákazníků. Tato firma již mnoho let nabízí a realizuje službu mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch. Mytí oken a výloh je vykonáváno na celém území České a Slovenské republiky, ale také v Německu a Rakousku. S touto službou má A SERVIS řadu zkušeností a kvalita provedených zakázek je pro ni prioritou.

 

Mytí oken se provádí formou nepravidelného nebo jednorázového mytí prosklených ploch, ale i ve stanovených pravidelných intervalech. Tento servisní cyklus nejčastěji využívají zákazníci pro mytí a čištění výloh v obchodních centrech a v centrech měst na rušných ulicích. Pracovníci A SERVISU zbaví okna i toho nejsilnějšího znečištění, a to i v případě, že toto znečištění bylo způsobeno během rekonstrukce nebo stavebních prací.

 

 

 

Mytí oken a prosklených ploch lze realizovat i ve výšce nebo na těžko přístupných místech. Pracovníci firmy jsou vybaveni nejen vysokozdvižnou technikou s hydraulickým ramenem, ale i technikou horolezeckou a speleologickou. Pracovníci jsou samozřejmě řádně proškolení.

 

Úklidové služby společnosti A SERVIS využívají např. instituce, školy, nemocnice, obchodní centra, restaurace, firmy nebo zákazníci v rámci soukromé sféry. Pracovníci firmy zajistí nad prodejní, obchodní, skladovou nebo výrobní plochou a ve volné hloubce výškové odmaštění, odprášení, mytí, čištění, nano impregnaci stropů, stěn, zdí, rozvodů vody, klimatizace, vzduchotechniky, plynu, elektro rozvodů, konstrukčních a nosných prvků, sloupů, betonových, ocelových příhradových nosníků. Dále provedou výškové mytí, čištění, impregnaci a odmašťování prosklených střech, stříšek, skleněných fasád, prosklených průčelí, log, bannerů, pylonů, firemních štítů, reklamních nápisů, světelných nápisů, skleněných balkónů, reklamních tabulí, billboardů, prosklených lodžií, střešních oken, skleníků, zimních zahrad, světlíků, skleněných fasád výškových budov, zdí, stěn, stropů, sendvičových, kazetových plášťů a opláštění hal a objektů.

 

Firma A SERVIS také nabízí službu čištění markýz, ať už plastových či látkových. Látkové markýzy jsou čištěny strojovou metodou, za použití kotoučového stroje, kvalitní čistící chemie a vysavače. Čištění látkových markýz trvá déle než čištění plastových markýz. Je totiž nutné látkovou markýzu čistit opakovaně a to 2x až 3x v jednom čistícím cyklu. Zrealizovat lze i následnou impregnaci markýz. Může být provedena ale pouze za příznivého počasí.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *