Nové a originální zboží za super ceny!

Zase už slevy! „Kéž by ty veliké výprodeje, jako fungují u společnosti Topení koupelny, fungovaly úplně všude,“ říká mnoho zákazníků společnosti. V kategorii Výprodej je totiž neustále nové zboží, a stále přibývají nové kusy s přelepenou starou cenovkou – nyní je cenovka výrazně nižší, a to klidně o celých 50%! Také netoužíte zbytečně přeplácet? Nemusíte!
 
 
  

I 50% z cen dolů!
Jestli plánujete v blízké době nákup čehokoli z koupelnové či topenářské branže, doporučujeme Vám mrknout do této výprodejové nabídky. Proč taky utrácet, když si můžete mimo jiné nové topení, umyvadlo, sprchový kout pořídit za nesrovnatelně nižší cenu. Sami se přesvědčte, že i 50% slevy nejsou ojedinělé. Jako například radiátor KORADO, jenž nyní pořídíte za super cenu 3608 Kč!

radiátor

Jaké další zboží na Vás ve výprodeji čeká?
Co dalšího na Vás čeká? Je-li to elektrokotel nebo lázeňská kamna, seženete je zde. Toužíte-li po novém sprchovém koutu či sprchové vaničce, klikněte na výprodej. Rádi byste nové umyvadlo či sprchový panel? Také není nic jednoduššího než kliknout na výprodej! Pro každého je tu dostatek zboží.

 „Ověřeno zákazníky“ – můžete se spolehnout
A máte-li již dost nákupů u nedůvěryhodných obchodů, u Topení koupelny se můžete spolehnout na značku „Ověřeno zákazníky“, kterou uděluje Heuréka. Nenakupujete zajíce v pytli, nýbrž velice kvalitní zboží – přesně tak, jak je popsáno na stránkách. Více informací a kompletní nabídku kategorie Výprodej naleznete na

www.topeni-koupelny.cz