Víte, proč se vyplatí investovat do kvalitní rekuperace?

Snažíte se, aby byla vaše domácnost co nejvíc čistá s ohledem na vaše zdraví i zdraví vašich malých dětí? Pak vězte, že v interiéru můžeme díky znečištěnému vzduchu vdechovat až 8x více nečistot, než venku. Je přitom jedno, zda bydlíme na vesnici, nebo ve městě. Naštěstí existuje řešení, jak si pomoct. Tím je koupě rekuperace.

 

Co všechno umí kvalitní rekuperace?

Ke spolehlivým, kvalitním a velmi dobře hodnoceným patří rekuperace vzduchu do bytu ALDES. Jejich nabídku najdete na webových stránkách rekuperace-aldes.cz, stejně jako všechny podrobné informace.

 

Stručně však můžeme shrnout, co všechno pro vás bude rekuperační jednotka dělat:

  1. Ušetří peníze za vytápění – rekuperační jednotky využívají odpadní vzduch, který přes ně odchází z interiéru ven k tomu, aby ohřály čerstvý vzduch, který přes ně přichází zvenčí dovnitř. Díky tomu dochází ke snížení tepelné ztráty větráním okny. Výrazně se tak sníží náklady na vytápění. Rekuperační jednotka, respektive větrání jen přes ni, vám umožní ušetřit 60 – 70 % původních nákladů na topení
  2. Zajistí čerstvý vzduch v interiéru – i když budete celý den doma, stále budete dýchat čerstvý vzduch, jako byste byli venku. V rekuperaci Aldes najdete filtry, které příchozí vzduch zvenčí dokonale vyčistí od pylu, bakterií, jemných částic. Volitelně lze přidat i VOC filtr. Těm, kdo trpí alergií, ekzémy, vyrážkami a podobně, se může značně ulevit.
  3. Pohlídá stabilní teplotu vzduchu – rekuperace do bytu umí přiváděný vzduch do interiéru tím odpadním odcházejícím ven oteplit (v zimě) nebo ochladit (v létě). Nedochází tak k prudkým změnám teplot v interiéru.
  4. Odstraní vlhkost – pravidelné větrání a stabilní teplota mají velký vliv na vlhkost. Ta bude ideální, tím nebude docházet k tvorbě plísní, šíření bakterií. To platí i pro kuchyni či koupelnu.

Podívejte se na rekuperace-aldes.cz a zjistěte víc.