Ďábel nosí Pradu! A zřejmě mu čistí koberce A SERVIS LIPKA

 

Meryl Strep je prostě herecká legenda. Ve všech filmech je výjimečná, ale jestli je nějaká role, která vypadá, kterou by napsal přímo pro ni, tak je to Miranda Priestly z filmu Ďábel nosí Pradu. Ne, že by v reálném životě zasloužila hlavní cenu za semetriku roku, ale zahrála ji perfektně. Svým způsobem smůla pro Anne Hathaway, protože i když je to výborná herečka, tak prostě v tomto filmu vedla Streep.

 

Rozhodně ne proto, že by Anne byla špatná herečka, ale protože její role Andy – Mirandiny osobní asistentky, prostě není tak vtipná. Řekněte upřímně, kde na takovou Železnou lady ve světě módy narazíte? Nebo kohokoli, kdo se ji podobá. Za to Andy je normální, takže se už tolik nepobavíme (pokud ji zrovna Miranda nepeskuje). Chvílemi si i říkáte, že nikdo jako Miranda snad ani nemůže existovat. A jestli ano, tak doufám, že to nikdy nebude moje nadřízená.

 

Ve filmu je spousta vtipných scén, ale užijete si i prostředí, kde je to natáčené a všechno. Nad takovým Mirandiným domem budete fakt žasnout. Když jsem ten film viděla poprvé a byly tam scény z jejího domu, hned jsem si vzpomněla na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.strojové čištění koberců Praha 9, od které si necháváme čistit koberce.

 

Odvádí totiž dokonalou práci, se kterou se spokojí i perfekcionisti, tak proto jsem si na to vzpomněla, ale to jsem odbočila. Zkrátka ve filmu budete žasnout nad tím, jak autoři dbali na detaily v každém ohledu. Jak v prostředí, tak i ve skvělé zápletce filmu. Ale doporučuji (hlavně holkám teda), podívejte se na to ideálně týden před výplatou, protože tak dva dny po tom, co film uvidíte, budete mít možná nutkání utrácet za oblečení víc, než je zdrávo.

 

 

S mytí oken se obracíme na „Výškové práce Praha 9“

 

Pracuji v hotelu v centru Prahy a dostal jsem od nadřízeného za úkol najít někoho na mytí oken. Naše uklízečky je sice pravidelně myjí, ale abychom poskytovali opravdu kompletní a dobrý servis, tak je pravidelně necháváme mýt (a i podlahy a koberce) od úklidové firmy. Jenže s tou poslední jsme byli dost nespokojení, vůbec nebylo vidět, že by odvedli nějakou práci.

 

 

Takže tentokrát jsem hledal na internetu opravdu důkladně, aby už vedoucí neměl řeči. A povedlo se mi najít A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové práce, mytí oken Praha 9 a já měl pocit, že jsem vyhrál v loterii. Protože když s prací skončili, tak vedoucí byl strašně moc spokojený. Úklid totiž provedli naprosto perfektně, okna byla krásně čistá a vyleštěná.

 

Přestože se o ně uklízečky pravidelně starají, tak se jim je povedlo ještě více vylepšit. Takže od té doby se na ně obracíme s veškerými úklidovými službami, které potřebujeme. S jejich servisem mytí oken Praha jsme byli všichni moc spokojení. Zaměstnanci z A SERVIS jsou navíc velmi profesionální a ochotní a neměli žádný problém s přizpůsobením se našim časovým požadavkům, které byly trochu omezené.

 

Tímto bych chtěl tuto úklidovou firmu všem vřele doporučit, protože nabízí kvalitu ve všech ohledech, které si vůbec dovedu představit. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, než u firem, se kterými jsme spolupracovali předtím, ale kvalitou se jí nevyrovná ani jedna, takže se to určitě vyplatí i za tu cenu. Za skutečnou kvalitu je prostě lepší si připlatit. Zvlášť, když takto kvalitních firem určitě není mnoho. Minimálně já na ně nenarazil.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *