Jedinečné vlastnosti dřeva zachovány!

Pokud má nábytek z masivu vydržet stále krásný řadu let, je nutné, aby byl vyroben z prvotřídního dřeva a současně musí mít špičkovou povrchovou úpravu. Předpokládejme, že první podmínka je splněna. Jak ale poznat, že je nábytek ošetřen skutečně kvalitními přípravky?

 

 
  

Přírodní je vždy dobrá volba
Dřevěný nábytek je v interiéru často vystavován náročným podmínkám, což může mít vliv na jeho kvalitu. Proto je povrchová úprava tolik důležitá. Dřevo totiž musí neustále dýchat. Povrchová úprava dřeva by tedy měla mít co nejvyšší přírodní složení, které zachová přirozené vlastnosti dřeva a současně posílí jeho životnost.

„Tak přírodní jako dřevo samo“
Mezi špičkové přípravky na údržbu povrchu dřeva patří vosky OsmoColor, které se vyrábí z přírodních rostlinných olejů a vosků a právě díky nim si dřevo uchová svůj přírodní vzhled a získá řadu vlastností, které prodlužují jeho životnost. Vosky a oleje totiž působí hluboko ve dřevě a tím zabraňují jeho vyschnutí. Dřevo je pak dlouho zdravé, elastické a vlhkost z něho může bez problémů odcházet. Dřevěný nábytek ošetřený vosky OsmoColor je tak maximálně odolný proti vínu, pivu, cole, kávě, ovocným šťávám, mléku, vodě a běžným domácím chemikáliím!

pokoj z borovice

Snadno se renovuje
Složení přírodních vosků OsmoColor také zaručuje snadnou renovaci nábytku, stačí další vrstva a nábytek je opět jako nový. Nátěr je také maximálně bezpečný, neobsahuje totiž žádné biocidní látky ani konzervační prostředky. Zaschlý nátěr je tak necitlivý na lidi, zvířata a rostliny!

Více informací najdete na www.dreveny-nabytek.cz