Profi omítky pro dokonalý vzhled Vaší stavby

Krásně vypadající dům chce mít každý. Nyní ho můžete mít i vy. Stačí se podívat na nabídku jedinečných omítek Profi od společnosti PROFI am BAU CM, spol. s r.o..

 

 

 

 

Zaručená funkčnost a životnost
Nezbytným předpokladem pro dlouhodobě bezvadný vzhled Vašeho domu je použití kvalitních omítkových a maltových směsí. Suché omítkové a maltové směsi PROFI jsou proto vyráběny výhradně z přírodního vápence, který je prokazatelně nejvhodnější surovinou pro omítky.

Široký výběr
Společnost PROFI am BAU CM nabízí několik typů omítek. V nabídce naleznete vápenosádrové omítky, které jsou například schopny absorbovat dočasně zvýšenou vlhkost v interiéru a následně ji uvolňovat zpět. Dále také vápenocementové omítky. Jedná se o nejpoužívanější omítky, které se vyznačující velmi dobrou zpracovatelností a univerzálností svého použití. Třetím typem jsou cementové omítky. Ty díky zvýšenému obsahu cementu nacházejí uplatnění především v namáhaných prostorech jako jsou sklepy, dílny, soklové zdivo atd. a dále jako jádrová omítka pod těžké obklady.

www.profiambau.cz

Speciální omítky pouze od PROFI am BAU CM
PROFI am BAU CM má v nabídce i speciální omítky s jedinečným vlastnostmi. Jsou to  sanační omítky, které jsou určeny na vlhké a prosolené zdivo. Druhou specialitou jsou omítky Faradayus. Aplikací omítek Faradayus se dosáhne bezpečné ochrany před škodlivými účinky elektrosmogu.

Pokud se chcete o omítkách od PROFI am BAU CM dozvědět více, podívejte se na nabídku na www.profiambau.cz . Naleznete zde i další produkty.

www.profiambau.cz