Spárovky od BRENUS s.r.o. pro domácí kutily i velkoodběratele

Kvalitní spárovka je nezbytná, pokud chcete mít interiér dokonale sladěný. Díky společnosti BRENUS s.r.o. můžete mít spárovky v mnoha zajímavých designech a dokonce i v různém provedení…

 Široká nabídka pro každého

Společnost BRENUS s.r.o. vyrábí spárovky hned z několika běžných i exotických dřevin. K dostání jsou spárovky ze dřevin jako je javor, jasan dub, ořech a třešeň. Vybrat si ale můžete i spárovky z exotického dřeva – jako je wenge, ovangol, sapeli, merbau a další. V nabídce společnosti najdete spárovky čisté, rustikální, se suky pro vylití voskem, případně cínem nebo kombinaci těchto vlastností. Záleží pouze na vás, které si vyberte. Společnost je schopná dodat všechny druhy spárovek v takovém množství, jaké si jen budete přát, a to vždy v prvotřídní kvalitě. Spárovky od BRENUS s.r.o. jsou také charakteristické svou extrémní odolností.

      

BRENUS s.r.o. nabízí mnohem více

Mimo široké nabídky spárovek nabízí BRENUS s.r.o. také biodesky a lepené nebo hoblované hranoly. Novinkou v jejich nabídce jsou speciální Hrací sestavy, které jsou určeny pro stavbu dětských hřišť. Ty vás překvapí svým zajímavým designem a maximální funkčností. BRENUS s.r.o. nabízí také brikety, které jsou 100% lisovány z tvrdých dřevin – jsou tak bez chemických přísad!

Kompletní nabídku společnosti BRENUS najdete na www.brenus.cz.