Zvolte dřevo místo plastu

Výměna starých oken za nová plastová okna je běžnou záležitostí dnešní doby. Plastová okna se ovšem nehodí od všech prostor a svou jednotvárností mnoha zákazníkům nevyhovují. Pokud také nechcete volit pouze běžná plastová okna, nebojte se a vyberte si dřevěná okna společnosti Oknoplastik.

 

 

 
Záruka kvality díky přesné výrobě
oknoPověry, že dřevěná okna nejsou tak kvalitní jako jejich plastoví konkurenti, byly pravdou ještě před několika lety. V dnešní době se ovšem díky moderním výrobním technologiím vyrovnaly plastovým oknům. Dřevěná okna, nebo- li euro okna mají vysoký tepelný odpor a výrazně snižují hlučnost z venkovního prostředí, podobně jako plastová okna. Společnost Oknoplastik se zabývá výrobou dřevěných oken již spoustu let a v tomto směru již dosáhla téměř dokonalosti a soustředí se především na kvalitu provedení tak, aby zákazník byl vždy spokojen.

Nejen okna, ale také dveře
V nabídce produktů společnosti Oknoplastik nenajdete pouze dřevěná okna, ale také okna plastová a hliníková. Můžete si také vybrat z mnoha druhů kvalitních vchodových dveří. Vchodové dveře společnosti Oknoplastik jsou vyrobeny z plastových nebo hliníkových profilů. Základem plastových vchodových dveří Oknoplastik je kvalitní materiál, masivní vyztužení profilů a rohových svarů a uzavírací mechanizmy zajišťující bezpečnost, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Veškeré dveřní profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn, tedy i stabilitou rámu a křídla.

Více informací naleznete na www.oknoplastik.cz