Trochu jiné stínění teras a zahrad – Versatil

Mobilní stínění je odpovědí na požadavky zákazníků především z oblasti gastronomie. Možnost flexibilního umístění samostatně stojících markýz, relativně snadná a rychlá montáž i demontáž a zakrytí velkých ploch je přesně to, co žádají. Tyto požadavky se ale neomezují na sféru byznysu a tedy restaurační či hotelové zahrádky. Taková přání mají i soukromí zákazníci – ať už z důvodu nemožnosti kotvit klasické markýzy do zdí, potřeby umístit přístřešek volně do prostoru zahrady či touhy odlišit se od ostatních. Mnozí zákazníci také bydlí v nájemních bytech či domech a chtějí si po ukončení nájemní smlouvy jednoduše markýzy odnést s sebou.
 

Proto je tady Versatil – mobilní markýzový přístřešek elegantního vzhledu a skvělých užitných vlastností. Dvě horizontální markýzy s kloubovými rameny synchronně vyjíždějí z designově povedené kazety, která zároveň slouží jako okap. Potah se navíjí na jeden válec. Přístřešek lze kotvit do jakéhokoliv povrchu pomocí speciálních hliníkových patek. Stojiny jsou vždy po stranách přístřešku a díky tomu je prostor pod markýzami dokonale využitý.

 

 

Celkově je přístřešek velmi kompaktní. Váží zhruba 200 kg – je tak dokonale stabilní, ale ne přehnaně robustní. Maximální rozměry zastínění jsou při šířce 5, 5 m příjemných 6, 2 m, tzn. více než 3 m na každou stranu. To už je úctyhodná zastíněná plocha pro Vaše maximální využití terasy či zahrady.

 

 

 

Představte si to ideální letní odpoledne …příjemné teplo, lehký vánek, v ruce držíte svůj oblíbený drink a knihu…žádné ostré slunce Vám nesvítí do očí, pod markýzou je také příjemný stín a chládek a vy jen relaxujete a relaxujete a relaxujete…a s Vámi náš nový Versatil – univerzální mobilní markýzový přístřešek.

Více informací najdete na www.bohemiaflex-cs.cz