Nejlepší relaxace je ve vodě

Dovedete si představit lépe strávené letní slunečné odpoledne než ve vyhřátém bazénu a s drinkem v ruce? Tento druh odpočinku patří k nejpříjemnějším. Máte však problém, že na vaší zahradě žádný bazén nemáte? Je nejvyšší čas tento nedostatek změnit.

 

 
 

Bazény pro každou rodinu
Pokud jste se již rozhodli k nákupu bazénu, jistě hledáte spolehlivého výrobce s kompletním servisem a nízkými cenami. Přesně pro vás je tady spolehlivá značka POOLONE. Tato společnost se specializuje na výrobu plastových bazénů, vhodných pro každou zahradu. Mezi nejvíce prodávané bazény patří modely oválné a bazény se zaoblenými rohy. Tyto druhy bazénů vyrábí firma POOLONE vždy v prvotřídní kvalitě a v celoplastovém provedení s použitím extruderového a horkovzdušného svařování.

www.poolone.cz

Kvalitní materiál je základem dobrého bazénu
Bazény POOLONE jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný UV záření, má dlouhou životnost, je zdravotně nezávadný a má velmi dobré izolační vlastnosti. Díky použití moderní technologie se u těchto bazénů časem neobjevují žádná světlá místa ani rýhy. Všechny plastové bazény POOLONE se skládají z rovného dna, obvodové stěny přivařené ke dnu a vnějších výztužných žeber. Bazény jsou také vybaveny horním výztužným lemem – límcem, schodištěm a systémem filtrace vody. Pokud vám ani tato nabídka nestačí, oceníte jistě možnost podvodního osvětlení, ohřevu vody nebo dokonce instalaci protiproudu.

Kompletní informace o kvalitních plastových bazénech naleznete na www.poolone.cz.