Nové dlažby – hlavně žádná nuda!

Chválou imaginace současných designérů keramických dlažeb by se dal začít výčet nejpozoruhodnějších novinek na současném trhu. Pokud tedy nejste příznivci originality, vkusu a nápaditosti, snad ani dál nečtěte. Protože tím vším se vyznačuje nabídka letošních novinek pro vaše domy, zahrady, terasy, bazény i byty. Žádná nuda ani fádnost.

 
 
 
  

Začněme nejčerstvějším tipem, a tím je dlažba UNI 20. Je to keramický střep nejvyšší kvality Cres porcellanato v tlumených barvách černé, šedé, bílé a hnědé, který je ozvláštněn pestře hrajícím barevným jiskřením povrchu. Třpytivá elegance vytváří snový dojem skleněných obrazů vln a šmouh z rozfoukaného písku. Z vrstev skla složené obrazce květů nebo listů, poseté glitrovým prachem vás budou inspirovat a rozhodně se neokoukají. Schody, vytvořené z této dlažby mají velmi čisté linie. Dlažba je vhodná i pro podlahové vytápění (cena od 2457 do 2949 Kč za m2) 

dlažba

 Další v nabídce novinek je dlažba MARMI 8. To je travertinová dlažba s leskem, určená pro náročné interiéry s vyššími designovými ambicemi, ale i exteriéry. Umělý kámen s nabídkou astrologických motivů, ze kterých si můžete sestavit vlastní planetárium na podlaze a stěnách nebo obrazce létajících ryb či snových květin, arabesky, oblíbené tapetové vzory a mozaiky. Dlažba je vhodná i pro podlahové vytápění (cena od 1655 do 1986 Kč za m2) 

dlažba

 Pomyslnou třešničkou na dortu jsou CIHLY. Ale nejsou to obyčejné stavební cihly. Ty naše jsou potažené fólií z pravé perleti, 24 karátového zlata, platiny nebo antracitově černé, vhodné jako solitérní detail nebo ve formě mozaik či kompaktních ploch. V interiéru dotvoří nadstandardní atmosféru luxusu a neobvyklosti. Tato novinka je určena jen pro nejnáročnější klienty (cena je od 456 do 548 Kč za kus).

Vše a mnohem více si můžete přijít prohlédnout do showroomu ASSO v Biskupské 8, v Praze, kde vám ochotně pomohou s výběrem.

 www.asso.cz