Truhlářství Nenadál nabízí kvalitu za příjemnou cenu!

Pokud hledáte spolehlivou truhlářskou firmu – a to už z jakéhokoliv důvodu – máme pro vás tip. Obraťte se na tradiční české Truhlářství Nenadál. Kromě precizní truhlářské práce nabízí i velmi příjemné ceny…Co najdete v jejich nabídce?

 

 
  

Moderní i historické hodnoty
Historie Truhlářské firmy Nenadál začala už na přelomu 19. a 20.století. Od této doby se firma neustále rozvíjí. V současnosti může Truhlářství Nenadál nabídnout svým zákazníků, především kvalitní a precizní truhlářskou práci, která využívá starých osvědčených postupů v kombinaci s nejmodernějšími technologie a postupy výroby.

truhlarstvi.nenadal.cz/truhlarstvi.nenadal.cz

Vše pro vaši domácnost
Truhlářství Nenadál se zaměřuje na výrobu dřevěného nábytku a to dokonce i toho atypického, dokáží dokonce vyrobit i repliky starého nábytku. Objednat si u nich můžete i kompletní kuchyně a nebo i krásné nové schody nebo dveře. Truhlářství Nenadál umí také vyrobit špičková eurookna (IV68 a IV78 soft line) a jejich specialitou je i výroba špaletových oken, které se hodí pro historické objekty nebo pro objekty, které leží v památkových zónách. Umí také vyrobit zimní zahrady. Teď v létě je ale aktuální stavba pergol nebo i plotů. Ty vám dokáží vyrobit přesně podle vašich představ. Stačí jim jen sdělit vaše představy, o vše ostatní se v Truhlářství Nenadál postarají za vás.

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.nenadal.cz