Jistota = bezpečnostní a vchodové dveře Gerda od D&L mont

Co pro Vás znamená jistota a bezpečí? Dokázali byste žít, kdybyste se každým dnem museli strachovat, že se již možná zítra Vy nebo někdo z Vašich blízkých neprobudí? Možná to může znít poněkud nadneseně, s touto myšlenkou však není radno si pohrávat lehkovážně. Pocit jistoty a bezpečí je po zajištění jídla, pití a dalších potřebách našeho těla druhou nejzákladnější potřebou. Alespoň tak to formuloval světově uznávaný psycholog Abraham Maslow, dnešní psychologové mu dávají stále za pravdu. Bez bezpečí a jistoty se jednoduše nedá naplno žít! Toto bezpečí Vám přinesou vchodové a bezpečnostní dveře GERDA od společnosti D&L mont.

 
Bezpečnostní dveře GERDA, synonymum bezpečí

Výhradním zastoupením světově proslulého výrobce GERDA pro Českou republiku se může pochlubit pouze jedna společnost – ano, je to D&L mont. Přináší tak všem možnost nainstalovat opravdu světovou kvalitu i mezi Vaše futra. Cítit se doma bezpečně či ve firmě může člověk pouze v případě, že jeho domov je chráněn opravdu kvalitními bezpečnostními dveřmi. Vybírat máte možnost z několika druhů dveří.

www.dlmont.czwww.dlmont.czwww.dlmont.cz

Druhy bezpečnostních dveří GERDA
Nejpočetnější jsou zastoupeny vyztužené vchodové dveře, kterých je momentálně v nabídce celých 44. Následují bezpečnostní dveře do bytů s bezpečnostními vchodovými dveřmi. Pro extra bezpečí jsou připraveny zesílené dveře do bytů. Specialitou na konec jsou dvoukřídlé vchodové dveře. Stačí si pouze vybrat, který druh dveří bude nejlépe plnit funkci nejlepšího možného strážce u brány do Vašeho domova, firmy či kanceláře.

Zapomeňte na běžné ceny, jsou tu ceny akční!
Společnost D&L mont pro Vás neustále chystá zajímavé akční ceny na bezpečnostní dveře. A ochotně Vám pomůže i zajímavě ušetřit. Například tím, že do ceny bude připočteno DPH pouze 14%, pokud budou dveře určeny za účelem bydlení. Tím pádem si máte možnost opatřit kvalitních bezpečnostní a vchodové dveře Gerda TT, které oplývají bezpečnostní třídou 2, počet čepů je 3p + 6 v různých barvách, za pouhých 10 000 Kč! Více informací se dozvíte na

www.dlmont.cz.