Moderní stěny se staví z desek

Doba, kdy byla jediným materiálem pro stavbu stěn cihla je nenávratně pryč. Moderní trendy ve stavebnictví přináší také nové materiály, se kterými je třeba počítat. Mnohdy se jedná o daleko účinnější metody než klasická cihlová výstavba. Nejnovějším a také nejvíce využívaným materiálem pro stěny je používání lehkých konstrukcí v kombinaci s kvalitními deskami.

 

Desky CETRIS jsou ty pravé
Stejně jako se rozmáhá využívání tohoto systému ve stavebnictví, se rozmáhá i nabídka desek k opláštění. Jako v každém odvětví se i nabídka desek na opláštění dělí na kvalitní a méně kvalitní. Méně kvalitních výrobců desek je na našem trhu velké množství, ovšem výrobců, kteří vyrábí opravdu kvalitní desky je málo. Naštěstí jsou tu desky CETRIS, které svou dokonalostí a odolností překonají vaše očekávání. Jestli chcete vsadit na kvalitu, volte CETRIS.

 

cetris

 

V čem jsou CETRIS desky lepší než ostatní?
Cementotřískové desky CETRIS  svým zákazníkům nabízí skvělý poměr kvality a ceny. Desky jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhověkost a odolnost. Desky CETRIS jsou nehořlavé, odolné proti povětrnosti, jsou mrazuvzdorné, hygienicky nezávadné, ekologické, odolné proti plísním a houbám.  Vzhledem k těmto vlastnostem jsou ceny CETRIS desek více, než příznivé. Cetrisové desky můžete také využívat v mnoha odlišných stavebních odvětvích. Tyto desky jsou vhodné pro domácí kutily i profesionální pracovníky. Vždy je zaručená dokonalá kvalita.

Kompletní informace o cementotřískových deskách CETRIS naleznete na www.cetris.cz