Rozkládací jídelní stoly z masivu dotvoří atmosféru vašeho interiéru!

Jídelní stůl je srdcem vašeho domova, na který byste rozhodně neměli hledět jen jako na obyčejný kus nábytku, u kterého každý den servírujete své rodině oběd. Stejně jako je kuchyň středobodem vaší domácnosti, je jídelní stůl nejdůležitější součástí kuchyně. Jeho správný výběr výrazným způsobem přispívá k příjemné domácí pohodě a stává se nejen místem k přátelskému setkávání, ale i místem pro sdělování zážitků z prožitého dne, povídání a vzájemného svěřování se.

 

Aby se celá rodina vešla nejen ke štědrovečerní večeři!

Sníte o dokonalých Vánocích, kdy se sejde celá rodina u štědrovečerní večeře a všude kolem vás panuje láska, rodinná pohoda, vzájemná tolerance a přátelství? Pokud se všichni scházíte právě u vás doma, přesvědčte se, že se všichni k jednomu jídelnímu stolu opravdu vejdete. Jinak se klidné Vánoce promění v boj o každý centimetr, ze kterého si všichni strávníci místo příjemných vzpomínek na výborné jídlo odnesou spíše otlučené lokty. Řešíte-li problém s nedostatkem místa v malé kuchyni, máme pro vás jeden užitečný tip: rozkládací jídelní stoly! Manipulace s nimi je velice jednoduchá, vypadají moderně a masivní vzhled dotvoří celkovou atmosféru vašeho interiéru.

 

Co vládne současným trendům?

Současné trendy ovládly rozkládací jídelní stoly, které se na první pohled tváří nenápadně, ale z klasické velikosti díky rozložení hravě vykouzlí dostatek prostoru, aby se k nim vešlo více lidí. Nechcete, aby bylo na první pohled patrné, že vám jídelnu či kuchyň zdobí rozkládací stůl? Pak vsaďte na systém rozkládání, kdy jsou vkládací desky zabudované přímo ve stolu, díky čemuž se dá stůl několika jednoduchými a zároveň elegantními tahy rozložit a následně složit, aniž byste museli vnitřní díl někam odnášet a uklízet. Vše tak probíhá velmi hladce.

 

Přemýšlíte nad materiálem? Pak dejte přednost masivu!

Hned po tvaru je použitý materiál druhým nejdůležitějším kritériem, kterým se pří výběru jídelního stolu řídíte. Jakmile budete mít jasno, zda dáte přednost kulatému či hranatému tvaru, můžete popřemýšlet o materiálu. Jídelní stoly se vyrábí z celé řady materiálů, toužíte-li ale po dokonalém kousku, který vytvoří příjemnou atmosféru vašeho interiéru, u kterého si pohodlně posedíte či si dáte výbornou večeři, pak neváhejte a zvolte masiv. Stoly z masivu mají delší životnost a vůbec nepůsobí robustně, ba naopak jsou oku velice příjemné. Kompletní nabídku najdete na www.rottdesign.cz, kde si zaručeně vyberete.