Ušetřete spoustu peněz se zónovou regulací

 

Šetrnost k životnímu prostředí je na počátku třetího tisíciletí aktuálním tématem. V této oblasti lze samozřejmě udělat mnoho, ale nejlepší je začít u sebe doma, zvláště pokud je taková šetrnost spojena také s výrazně nižšími účty za energie.

 

Špičková zónová regulace Synco Living

Výtečným řešením pro větší šetrnost je nepochybně zónová regulace, které navíc učiní Vaši domácnost skutečně moderním místem. Systém Synco Living s detektory Siemens pak představuje velice zajímavou variantu zónové regulace, s níž v interiéru vyzrajete na topení, stejně jako na mnoho dalších důležitých funkcí. Proč tedy systém Synco Living konkrétně zvážit?

 

  • Spolehlivá regulace vytápění: ta je zejména v zimních měsících velmi důležitá. Se zónovou regulací dosáhnete ideální teploty v každé místnosti, a to i s přihlédnutím k denní době. Můžete ji přitom využít až ve 12 místnostech s podlahovým vytápěním či radiátory.
  • Vyšší komfort každé domácnosti: použití systému Synco Living je vhodné rovněž pro řízení přípravy teplé vody, ventilace, chodu digestoře či klimatizačních jednotek.
  • Přehledné údaje o spotřebě: chcete-li mít jasno v tom, kolik utratíte za teplo, vodu, plyn či elektrickou energii, potřebná data srozumitelnou formou dostanete ze systému přímo na mobil nebo do emailu.
  • Ovládání rolet a osvětlení: snadné ovládání rolet a osvětlení je se systémem Synco Living opět zaručeno. Nastavení pohodlně přes mobil či tablet nebo automaticky podle denního času.
  • Zvýšená bezpečnost: zónová regulace může být navíc vybavena nejen detekcí kouře, ale rovněž monitoruje zavření oken či dveří. Obsahuje také funkci zapínání světel pro simulaci osob v domě, i když jste třeba na dovolené.
  • Kvalitní detektory Siemens: pro maximální spolehlivost je celý systém vybaven vysoce kvalitními detektory Siemens.
  • Snadné ovládání: zónová regulace se nejen zcela jednoduše ovládá, ale máte možnost ji řídit i přes tablet, smartphone, PC nebo dálkově přes GSM.
  • Zajímavé ceny: takováto automatizace domácnosti je nejen šetrným řešením, ale systém Synco Living Vás neodradí ani zajímavými pořizovacími cenami.

 

Více informací o systému zónové regulace naleznete na webu

www.zonovaregulace.cz