Bezpečný domov je základ pro spokojený život beze strachu

 

Domov je místem, které většina z vás považuje za bezpečné. Jenže současná doba přeje kriminálním živlům, které vás během jedné jediné návštěvy mohou přesvědčit o opaku, nabourat vám klidný spánek a zanechat ve vás nepříjemné vzpomínky, kterých se mnohdy jen horko těžko zbavuje. Znáte pořekadlo: Vyhoďte ho dveřmi, on se vrátí oknem? Podobně to funguje i co se zlodějů týče, neboť právě nezabezpečená okna jsou pro ně největším lákadlem. Mít bezpečností dveře bohužel nestačí, zvláště žijete-li v prvním patře, přízemí či rodinném domku, jehož okna jsou velmi snadno přístupná.

 

Mřížím odzvonilo, teď se můžete chránit téměř neviditelně!

Spousta lidí od zabezpečení oken dává ruce pryč, neboť si doma nechtějí připadat jako ve vězení díky mřížím připevněným na oknech po celém domě. Nebojte se, takovým dobám již odzvonilo a v současné době se můžete chránit téměř neviditelným způsobem, který vás v běžném životě nikterak neomezuje, ale přesto vás nechá v noci klidně spát.

 

V čem spočívá celé kouzlo?

Pokud vám není lhostejné zabezpečení vašeho majetku, ale samozřejmě i vaší rodiny, neponechávejte věci náhodě a buďte oproti nezvaným hostům o krok napřed. Svá okna, ale i balkonové dveře nechte zabezpečit pomocí přídavných okenních zámků, které nejsou zvenčí vidět, zevnitř vám ale poskytují dostatek bezpečí.

 

Dvě mouchy jednou ranou

Přídavné okenní zámky vás nejen ochrání před nezvanými hosty v podobě zlodějů, kteří mohou během jedné noci narušit vaše soukromí i pocit bezpečí, ale zároveň ochrání i vaše děti. Proč? Okenní zámky jsou doplněny o zamykání na klíček, které slouží jako dětská pojistka proti nechtěnému otevření okna a následnému úrazu, ke kterému by mohlo dojít.

 

 

 

Pohodlné bezpečí

Okenní zámky jsou snadno ovladatelné, nemusíte se proto obávat složité manipulace, se kterou byste si nevěděli rady. Jedno okno se zabezpečí pomocí tří zajišťovacích bodů, které se uzavírají klikou a jsou odemykatelné již zmiňovaným klíčem, který je pro všechny zámky stejný. Nezapomnělo se ani na estetickou stránku, proto si přídavné okenní zámky můžete vybírat ve dvou barevných provedeních – hnědé a bílé.