Zrcadlové skříňky jsou zdánlivým detailem, ale koupelna se bez něj neobejde

Zařizování bytu s sebou nese svá úskalí, a to ta, aby nám v žádné místnosti nechyběly důležité věci. I zdánlivé maličkosti, jako jsou například zrcadlové skříňky, dovedou zútulnit prostor a ještě jej naplnit novým rozměrem. Dobře víme, že zrcadla opticky zvětšují prostor. Do zrcadla se, chtě nechtě, koukáme každý den. Úprava vlasů, holení, čištění zubů, zkrášlování – to vše by bez pohledu do zrcadla dopadlo s tristním výsledkem. Možná někomu stačí kus oprýskaného kusu zrcadla, do nějž hodí zběžně oko a vyrazí to terénu. Ovšem mnozí z nás mají rádi hezký, designový a praktický nábytek. Proto by i skříňka v koupelně s umně namontovaným zrcadlem, a případně i LED osvětlením, měla koupelně slušet.

 

Vyberte si zrcadlové skříňky do koupelny podle svého gusta

Panelákové koupelny s unifikovanými plechovými skříňkami a plastovým obložením v modré, narůžovělé, hnědé či žluté barvě znají všichni, kdo se narodili jako „Husákovy děti“, a samozřejmě jejich rodiče. Tato doba už je naštěstí pryč a my si své domácnosti můžeme zařizovat podle svého gusta a stylu, ne jen podle toho, co je zrovna na trhu. Koupelnové skříňky se vyrábějí v mnoha typologiích, a tak si můžete vybavit menší koupelnu skříňkou se zrcadlem, jež vám prostor krásně zvětší, do větších místností se dají dát větší skříňky nebo dokonce dvě.

Záleží, kolik členů domácnost má a kolik věcí potřebujete do skříňky uschovat. Úložný prostor pohodlně pojme kosmetiku pro mladé dámy a jejich maminky, stejně jako hygienické potřeby pro celou rodinu plus holicí potřeby pro tatínky a syna. Prostornější zrcadlové skříňky mají dost místa i na fény, mýdla do zásoby, šampony a žínky či další textilie. Kdo chce na své zkrášlování lépe vidět, může sáhnout po zrcadlové skříňce opatřené LED osvětlením.